O karikatür Gürler'in etiketlendiği bir paylaşımmış

Dün bu sütunlarda Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nde uzman olarak görevlendirilen Murat Aşkın Gürler’in Facebook sayfasında yer alan bir karikatürün mail yoluyla dağıtıldığını yazmıştık.

O karikatür Gürler'in etiketlendiği bir paylaşımmış

2012’de paylaşılan bu fotoğrafın Gürler tarafından paylaşılmadığı, Gürler’in fotoğrafta etiketlenmesi sonucu zaman tünelinde yer aldığı bilgisi geldi.
Bilginize….


Vali, vekil ve Sayıştay üyesi İftarda buluştu
AKP Milletvekili Şaban Dişli, Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, Sayıştay üyesi Mehmet Bağcaz, önceki akşam Karaçam’da İsmail’in Yeri’nde Karaçam Grup sahiplerinden Vedat Baltaoğlu’nun misafiri oldu. Baltaoğlu mikro blog sitesi Twitter’dan ilk olarak, “Ben hazırlandım misafirlerimizi bekliyorum” yazarken iftar sonrasında ise, “Keyifli bir geceden kalanlar.. *Milletvekili Ş. Dişli, Bartın Valisi S. Azizoğlu, Sayıştay Üyesi M. Bağcaz* ile” yazdı. Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu Geyve’de kaymakamlık yapmıştı. Sayıştay üyesi Mehmet Bağcaz da Geyveli.
DAK Tavukçulukta Milletvekili Şaban Dişli’nin oğlu Taha Dişli ile ortak olan Vedat Baltaoğlu, geçen ay Twitter’dan paylaştığı fotoğrafı birkaç saat sonra kaldırmıştı. Enerji Bakan Yardımcı Murat Mertcan, Milletvekili Şaban Dişli ve Enerji Uzmanı bir bayanla yemekte fotoğrafını paylaşan Baltaoğlu, birkaç saat sonra attığı twit’i geri çekmişti.

‘Belediyecilik tarihinde bir ilk’
Adapazarı Belediye Meclisi’nde dün Türk filmlerindeki komedi sahnelerini aratmayacak bir olay yaşandı.
Geçtiğimiz ay meclise gelen bir yazıda, Karakamış Mahallesi’nde yapılacak olan kadastro çalışmalarında ekiplerle birlikte görev alacak 6 adet bilirkişi belirlenmesi istenmişti.
Meclis üyeleri de kendi aralarından 6 meclis üyesini bilirkişi olarak belirleyip, Tapu Müdürlüğü’ne göndermişti.
Dün gerçekleşen meclis toplantısında işin renginin farklı olduğu ortaya çıktı. Tapu Müdürlüğü’nden gelen yazıyla isimlerin belirlenen kriterlere uymadığı, bilirkişilerin Karakamış Mahallesi sakinlerinden olması gerektiği bildirildi.
Durumu tebessümle karşılayan meclis üyeleri birbirleri arasında espri yapmayı da ihmal etmedi.
Durumu belediyecilik tarihinde bir ilk olarak nitelendiren MHP Grup başkanvekili Erkal Etçioğlu, “Hep birlikte gol yedik. Valla ben utanıyorum” diyerek gülümsedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE