ÖMER BEKTAŞ’TAN TATLI ELEŞTİRİ

ÖMER BEKTAŞ’TAN TATLI ELEŞTİRİ

ÖMER BEKTAŞ’TAN TATLI ELEŞTİRİ
Amatör Futbolcular Derneği Başkanı ömer Bektaş, sosyal medya hesabı üzerinden, Kurban bayramı bayramlaşma programı ile ilgili düşüncelerini paylaştı. 
Bektaş yaptığı paylaşımda Sakarya Valiliği, SATSO ve Büyükşehir Belediyesini etiketlemeyi de ihmal etmedi.
Bektaş’ın yaptığı tatlı eleştiride şu ifadeleri kullandı, “Sakarya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve STK ların ortaklaşa aldığı karar ile Kent Meydanında tek bir noktada bayramlaşma programı çok doğru bir karar emeği geçenleri kutluyorum. Lakin 1. gün sabah 8 doğru bir karar değil diye düşünüyorum.”

KARAR HAYIRLI OLSUN
Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, önceki gün gerçekleşen mevlis toplantısında bayram ile ilgili alınan kararın hayırlı olması temennisinde bulundu.
Kılıç, “Kurban Bayramı öncesinde genel temizlik çalışmalarımızın startı verildi. Başta Camilerimiz olmak üzere park ve bahçelerimizde ve sokak aralarında temizlik çalışmaları başladı. Bayram süresince temizlik işleri ve zabıta ekiplerimiz sahada olacak, temizlik işleri ekiplerimiz temizlik çalışmalarını yürütürken zabıta ekiplerimizde kurban kesim şartlarını yerine getirmeyenlere karşı tedbirlerini alacak, gerektiği takdirde cezai işlem uygulayacak. Amacımız halkımızın huzur ve güven içerisinde bir bayram geçirmesi. Alınan kararların hayırlı olmasını diliyorum” diye yazdı
 

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER