Öztürk'e tam destek verdiler

Erenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde ihaleyi kazanan firmayla protokol imzalandı.

Öztürk'e tam destek verdiler

AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve Hasan Ali Çelik ile Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da imza törenine katılarak Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e destek oldu.
Toplantıda konuşan protokol üyelerinin, projeye riskli bir dönemde girildiğini vurgulaması oldukça dikkat çekti. Projenin, yaklaşan yerel seçimler öncesinde manipülasyona açık bir konu olduğu yönünde çeşitli konuşmalar yapıldığı görüldü.
Projenin böylesi bir dönemde riskli bir girişim olduğu yönünde izlenim uyandıran protokol üyeleri yaptıkları konuşmalarda, Başkan Öztürk’e tam destek verdi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Öztürk’ü bu cesaretinden dolayı tebrik etmeyi ihmal etmedi.
Kendisine verilen destek konuşmalarından bir hayli memnun olduğu görünen Öztürk’ün böyle desteklerle, her türlü işin altından birlikte kalkabileceklerini ifade ettiği ve birliktelik mesajları verdiği görüldü.

 

“Vekilim” dedi, inandıramadı
Erenler Belediyesi’nde imzalanan Erenler Kentsel Dönüşüm Projesi protokolü sonrasında basın mensuplarıyla sohbet eden AKP Milletvekili Hasan Ali Çelik, gerçekleştirdiği ziyaretlerle ilgili çeşitli anılarını anlatarak, keyifli dakikalar yaşattı.
Esnaf ziyaretlerinde yaşadığı bir anısını basın mensuplarıyla paylaşan Çelik, zaman zaman sivil olarak sokağa çıkıp, vatandaşlarla sohbet ettiğini söyleyerek, kimi zaman bu sohbetlerde oldukça eğlenceli dakikalar geçirdiğine dikkat çekti.
Çelik, geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği bir oto galeri ziyaretinde yaşadığı diyaloğu basın mensupları ve Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’le paylaşarak herkesi kahkahaya boğdu.
Gittiği oto galeride kendisi tanıttığı halde kendisine inanmayan bir gençle karşılaştığını ifade eden Çelik, “Gençle uzun uzun sohbet ettik. Bir süre sonra içeriden bir telefon sesi geldi. Çocuk telefonla konuşup yanıma geldi. Ben telefonla konuştu sanıyordum. Ama sonradan itiraf etti. Meğerse cep telefonundan içerideki telefonunu çaldırmış, gidip içeride internetten bana bakmış. Sonra yanıma gelip abi sen gerçekten milletvekiliymiş” diyerek herkesi kahkahaya boğdu.

 

Bakan’dan İnci’ye özel teşekkür
Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ve MÜSİAD Şube Başkanı Halit İnci, Fildişi Sahilleri Ekonomi Bakanı Niale Kaba’yı konuk etti.
Başkan Ali İnci, misafirlerine Bayraktepe, Kültürevi, Rölyefler ve Osman Bey Anıtı’nı, Hendek Şehitliği’ni, Hendek Gençlik Merkezi’ni gezdirdi.
Bayraktepe’de bulunan uçağın yanında kendi bayraklarını gören Fildişi Sahilleri Ekonomi Bakanı Niale Kaba ve beraberindekiler çok mutlu olduklarını belirterek Başkan İnci’ye özel teşekkür etti.
Daha sonra İnci ve Fildişi Sahilleri heyeti toplu halde hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER