Perde Arkası'nda bugün...

PERDE ARKASI'nda bugün: Programı renklendirdiler - Gökdemir’den umre ziyareti - Açık’ı mesai arkadaşları ziyaret etti - Öztürk, genç başkanı ziyaret etti - Rektör Savaşan böyle cevap verdi

Perde Arkası'nda bugün...

Programı renklendirdiler 
24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bir dizi etkinlik düzenlendi. 
Etkinlik kapsamında ilk program Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleşti. Öğretmen korusunda katılımcıların yoğun isteği üzerine Ferizli İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz sahneye çıkıp türkü söyledi. 
Programın devamında Öğretmenler korosu şefliğini yapan Müzik Öğretmeni Şule Çalkap, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u sahneye davet ederek Ordunun Dereleri türküsünü birlikte seslendirdiler. Diğer yandan öğretmen korosu Karadeniz yöresine ait şarkıyı seslendirmeye başlamasıyla birlikte Durmuş ve öğretmenler sahne de Karadeniz yöresine horon tepkiler.
Öteki taraftan öğretmenlerde oluşan koronun, performansı dikkatleri çekti ve büyük alkış topladı. 

Gökdemir’den umre ziyareti
Hak-İş İl Temsilcisi ve Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı Mesut Gökdemir, üyelerine yönelik zaman zaman ziyaretler gerçekleştiriyor. Bu ziyaretler kapsamında Gökdemir, Büyükşehir işyeri sendikası  temsilcisini ziyaret etti.
Bu ziyareti sosyal medya üzerinden paylaşan Gökdemir, “Sakarya büyükşehir işyeri sendika temsilcimiz Zafer Çayır umreden geldi yönetim kurulumuz ve başt emsilcimiz ile ziyaretine gittik. Allah umre ziyaretlerini kabul etsin bizlere de tekrardan girmek nasip olur inşallah” diye yazdı.

Açık’ı mesai arkadaşları ziyaret etti
Sakarya İl Müftüsü olarak görev yapmakta iken TDV Mütevelli Heyeti'nin kararı ile Türkiye  Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti II. Başkanı seçilen ve aynı zamanda Diyanet Müşaviri olan  İhsan Açık, Sakarya İl Müftülüğü görevinden ayrılarak Ankara'daki yeni görevine başladı.
Sakarya İl Müftülüğü Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürü Kadir Kızıltepe, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Recep Göktürk ve İl Müftülüğü Sekreteri Lütfullah Güldal, Sakarya İl Müftülüğü görevinden ayrılarak Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti II. Başkalığı görevine başlayan İhsan Açık'a Ankara'ya kadar eşlik etti.

Öztürk, genç başkanı ziyaret etti
Erenler Belediyesinin eski başkanı Cavit Öztürk bir süredir sessizliğe bürünmüş, kendi işlerine yönelmişti.
Ne zamandır  çok özel programlar haricinde pek gözükmeyen Öztürk, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyarette, Cavit Öztürk belediyecilikte ki deneyim ve tecrübesini Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ile paylaştı.
Bu ziyaret sonrası Cavit Öztürk, “Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu makamında ziyaret ettik , yakın ilgilerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” diyerek başarılar diledi.

Rektör Savaşan böyle cevap verdi
Sakarya Üniversitesi rektörü Fatih Savaşan son günlerde sosyal medya üzerinde  oldukça etkin  olmaya başladı.
Artık twitter hesabı üzerinden her öğrenci, Rektör Savaşan’a temasa geçebiliyor ve anında cevap alabiliyor.
Dünde twitter hesabı üzerinden bir öğrenci , Rektör Savaşan’a talebini illetti. Bir öğrenci twitter hesabı  üzerinden, “Sayın rektörüm Korucuk Tıp Fakültesindeki langırtlarımızın birini aniden ana kampüse yollamışlar 1 tane almışsınız ama 2 tane geri yollarsanız güzel olur teşekkürler” diye yazdı.
Rektör Savaşan ise şöyle cevap verdi, “Kampüste de gören olmamış. Sipariş alınmıştır2 diye cevap yazdı
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER