Perde Arkası'nda bugün...

PERDE ARKASI'nda bugün: Işıksu’dan Erdem’e ziyaret - İyi Partililer Pamukova’daydı  - Pamukova’da 1 ayda 31 bin maske dağıtıldı

Perde Arkası'nda bugün...


Işıksu’dan Erdem’e ziyaret 

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Kızılcık sosyal mesafe çerçevesinde ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Işıksu ve başkan yardımcısı Kızılcık, Sakarya Muhtarlar Federasyonu ve Güllük Mahalle Muhtarı Erdal Erdem’i işyerinde ziyaret etti. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Başkan Erdem, “Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ve Başkan Yardımcımız Hilmi Kızılcık’a ziyaretleri için ve ilettiğimiz her konuda çözüm noktasında biz muhtarlara destek oldukları için belediye başkanı Mutlu Işıksu kardeşim başta olmak üzere, başkan yardımcılarına, daire müdürlerine, memurlarına, işçisine, şoförüne, hülasa tüm çalışanlarına şahsım ve tüm muhtarlarım adına ayrı ayrı teşekkür ederim” notunu düştü. 

İyi Partililer Pamukova’daydı 

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve il yöneticileri iftar sonrası İyi Parti Pamukova İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Kılıçaslan, “Genel Başkan Yardımcımız ve Sakarya Milletvekilimiz Sn. Ümit Dikbayır ve İl Yöneticilerimiz ile birlikte iftar sonrasında fiziksel mesafe kuralına uyarak Pamukova İlçe Teşkilatımızın misafiri olduk. Başkanımız Sn. Kemalettin Yörük nezdinde bizleri ağırlayan teşkilat üyelerimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. 

Pamukova’da 1 ayda 31 bin maske dağıtıldı

Tüm dünyayı etkisi altına alan, milyonlarca insana bulaşan, binlerce insanın ölümüne neden olan ve küresel salgın olarak da nitelendirilen kovid-19 salgını nedeniyle ülke çapında maskeler ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı. Bu kapsamda Pamukova Belediyesi tarafından 31 bin maske ücretsiz dağıtıldı. Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunarak şu notu düştü; “Pamukova Belediyesi olarak vatandaşlarımızın maske ulaşımını kolaylaştırmak adına son 4 hafta da 31 bin maske dağıtımı gerçekleştirdik” 
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER