Perde Arkası'nda bugün...

PERDE ARKASI'nda bugün: AKP Akyazı Gençlik Kollarında değişim - Sapanca CHP gençleri aday gösterdi - YRP’den pankartlı davet - Camide yer kalmayınca - Yeni kabine de tanıdık isim

Perde Arkası'nda bugün...

AKP Akyazı Gençlik Kollarında değişim
Bir müddetten beri AKP Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürütmekte olan Sadık Bora’nın işlerinin yoğunluğunu ileri sürerek bu görevinden istifa etmesiyle boşalan başkanlık koltuğuna bu defa Kemal Akyüz oturdu.
AKP Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, Sadık Bora kardeşimiz işlerinin yoğunluğunu ileri sürerek ayrıldığı Gençlik Kolları Başkanlığına Kemal Akyüz atanmıştır. 
Sadık Bora’ya verdiği hizmetler için teşekkür ederken, yeni gençlik kolları başkanımız Akyüz’e de başarılar diliyoruz açıklaması yaptı.


Sapanca CHP gençleri aday gösterdi 
CHP’de bir taraftan delege seçimleri devam ederken, ilçe örgütlerinde kadın ve gençlik kolları başkanlığı konusunda da adaylar tek tek ortaya çıkmaya başladı.
Bu süreç  içinde bulunan CHP Sapanca Gençlik Kollarında da adaylık düşünenler kendini göstermeye başladı. 
CHP Sapanca İlçe Teşkilat Başkanlığı için Süleyman Karayakalıoğlu gençler tarafından aday gösterildi. 
Uzun yıllar gençlik kollarında bulunan deneyimli, partililerle iyi anlaşan, gençlere partiyi sevdiren isimlerin başında geldiği ifade ediliyor.


 

YRP’den pankartlı davet
23 Kasım 2018 yılında kurulan Yeniden Refah Partisi 1. Olağan büyük kongresi yarın Ankara’da saat 09.00’da Ankara (Arena) Spor Salonunda gerçekleşecek. Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Başkanlığı tarafından şehrin belirli noktalarında pankart asılıp kongre için vatandaşlar davet edildi.  

Camide yer kalmayınca
Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Sakarya Şube Başkanlığı tarafından İsrail saldırıları sebebiyle Filistin’de ölenler için Ağa Camide basın açıklaması yapıldı. 
Orhan Caminin tadilatta olması nedeniyle Ağa Camii de vatandaşlar, Cuma namazını kılmak için gittiği camii de yer bulamayınca bank, karton ve kıyafetlerin üzerinde namaz kıldılar. 
Cuma Namazının ardından AGD üyeleri birlikte gıyabi cenaze namazı kılarak basın açıklaması yaptılar.

Yeni kabine de tanıdık isim
Hükümette yeni kabine çalışmalarında sona gelindi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni kabin ile ilgili nihai kararını vererek kamuoyu ile paylaşması bekleniyor.
Yeni kabinede ise sürpriz ve değişik isimlere yer verildi.
Kabinede ise Sakarya’nın ve kamuoyunun yakından tanıdığı O isme de yer verildiği ifade ediliyor.
O isim ise Ali İhsan Yavuz olduğu tahmin ediliyor


 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER