Pınarcı'ya Aile Desteği

MHP Adapazarı İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Hasan Pınarcı, Adapazarı Belediyesi Başkanlığı için partisinden çıkan ilk aday adayı oldu.

Pınarcı'ya Aile Desteği

 Pınarcı’nın haricinde herhangi bir ismin Adapazarı Belediye’si için aday adayı olup olmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.
Partinin ilçe binasında aday adaylığını açıklayan Pınarcı’yı bu anlamlı gününde partililer de yalınız bırakmadı. Partililerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen aday adaylığı açıklamasında, Pınarcı’nın tatlı telaşı da gözlerden kaçmadı.
Toplantıya destek amaçlı, Pınarcı’nın eşi ve çocukları da katılırken, onların da yaşadığı heyecan gözlerinden okundu.
Casim Çelik oğlunu evlendiriyor
Saadet Partisi İl Sekreteri Casim Çelik bugün oğlunu evlendiriyor.Cemiyetlerine katılacak davetliler için günlerdir hazırlıklarını devam ettiren Çelik ailesi, misafirlerini en iyi şekilde ağırlayabilmek için organizasyonun bütün detaylarıyla bizzat ilgilendi.
Basın mensuplarıyla olan iletişimiyle dikkatleri üzerine çeken Çelik’i bu mutlu gününde Saadet Partililer de yalnız bırakmayacak.
Yıllarını ve gönlünü Saadet Partisi’ne veren Çelik, bu mutlu gününde tüm basın mensuplarını da cemiyetine davet etmeyi unutmadı. Çelik’in oğlunun düğün cemiyeti bugün 12:00-16:00 arasında Prestij Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek.
Ali İhsan Yavuz’un kamera merakı
AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz son günler de dur durak bilmiyor. Katılmadık düğün, cenaze, açılış bırakmayan Yavuz, gerçekleştirdiği mahalle ve köy ziyaretleriyle de artı puan toplamaya devam ediyor.
Gerçekleştirdiği ziyaretlerden birinde, bir optik mağazasının açılışına katılan Yavuz hem basın mensuplarına hem de davetlilere keyifli dakikalar yaşattı.
Basınla olan ilişkilerini her daim sıcak tutan Yavuz, etkinliğe katılan basın mensuplarından birinin elindeki kamerayı alarak çekim yaptı.
Bugüne kadar hep kameraların karşısına geçmeye alışık olan Yavuz, bu sefer birkaç dakikalığına da olsa basın mensuplarının yerine geçti.
Yavuz’la birlikte ziyaretlere katılan danışmanı Sinan Yavuz da Milletvekili Yavuz’u kamerayla çekim yaptığı esnada fotoğrafladı.
Yavuz, çektiği fotoğrafı da Twitter hesabından, “Sn.Milletvekilimiz kameralar önünde olduğu kadar kamera arkasında da başarılı...” diyerek paylaşmayı ihmal etmedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER