Rıdvan Duran, hemşerilerini ağırlıyor

PERDE ARKASI'nda bugün: Rıdvan Duran, hemşerilerini ağırlıyor - MHP’lilerin şıklıkları dikkatlerden kaçmadı - İYİ Parti ve SP hala ittifak mı? - CHP’nin mobilya imalatları başladı - Zahide Yetiş’in konuğu oldular

Rıdvan Duran, hemşerilerini ağırlıyor

Rıdvan Duran, hemşerilerini ağırlıyor
Bir süre önce Basın İlan Kurumu Genel Müdürü olan, Rıdvan Duran’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Sakarya’dan gelenlere ayrı bir önem veren Duran, son olarak AKP İl Başkanı Yunus Tevir’i makamında konuk etti. 
Gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretini Tever, sosyal medya hesabı üzerinde paylaştı. 
Tever paylaşımının altında, “Misafirperverliği ve ilgisi için kendisine teşekkür ediyorum. Allah muvaffak etsin, güzel ve hayırlı işler yapmayı nasip etsin” diye yazdı

MHP’lilerin şıklıkları dikkatlerden kaçmadı
Akyazı Atatürk stadında gerçekleşen Cumhuriyet Bayramı kutlamasına MHP teşkilat olarak tam kadro katıldı. MHP İlçe Başkanı Ali Dertli, Partinin Belediye Meclis Üyeleri Ergün Öztürk, İhsan Özcan, Furkan Çakıroğlu ve Ahmet Çetin ile birlikteydi. İlçe Başkanı ve Meclis üyelerinin şıklıkları ise dikkatlerden kaçmadı. 
 

İYİ Parti ve SP hala ittifak mı?
Saadet Partisi’ne yakınlığı ile bilinen Anadolu Gençlik Derneği 45. Dönem ziyaretleri kapsamında İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan’ı ziyaret etti. 
24 Haziran Genel Seçimlerinde Saadet Partisi’nin Millet İttifakı’nın yanında yer almasının ardından 31 Mart Yerel Seçimlerinde Saadet Partisi bağımsız hareket etme kararı almıştı. AGD’nin İyi Parti’ye gerçekleştirdiği ziyaret aslında Saadet Partisi ile İyi Parti arasındaki fikir birlikteliğinin devam edeceği ve Millet İttifakı’nın da yerel seçimlerle birlikte noktalanmadığı şeklinde yorumlandı. 


CHP’nin mobilya imalatları başladı 
Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Saraybosna Caddesi'ndeki yeni il binasında çalışmalar devam ediyor. Boya ve kalebodur gibi ince işçiliklerin büyük oranda tamamlandığı yeni binada mobilya imalatı da başladı. Sabah saatlerinde binaya getirilen mobilya parçaları, birleştirilerek odalara yerleştirilmeye başlandı.

Zahide Yetiş’in konuğu oldular
TV ekranlarında sabah kuşağı programlarının gülen yüzü Zahide Yetiş,  programında Geyveli konuklarını ağırladı.
Zahide Yetiş Geyvenin nefis lezzetlerinin anlatıldığı “Zahide İle Yetiş Hayata” programında Geyve Yöresel Ürünleri Üretim Merkezi çalışanlarından Sevilay Çınar Melek Tuna Ayşe Turhan’ı ağırladı.
Programın sunucusu Zahide Yetiş, Geyve’den gelen konuklarıyla birlikte şalvar giydiği programda bir yandan diğer konuklarıyla ilgilenirken diğer yandan da Geyve Yöresel Ürünler Merkezinin nefis lezzetlerinin yapımına başlayan hanımları takip etti.Programda Geyve Yöresel Ürünler müdürü Sevilay Çınar, Üretim merkezi hakkında Yetişi bilgilendirirken, Melek Tuna Çarşaf Böreği  Ayşe Turhan ise Ayva tatlısı ile Cevizli Lokum yaptı.

Sakarya Yenihaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21