Seminerde oturacak yer kalmadı

MHP İl Kadın Kolları’nın girişimiyle Dünya Çocuk Günü kapsamında düzenlenen “Anne ve Çocukları Bilgilendirme” seminerinde renkli dakikalar yaşandı.

Seminerde oturacak yer kalmadı

Seminerde anneleri bilgilendiren Sakarya Üniversitesi Hendek Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Koç programın başında esprili bir dille katılım az olduğunu ifade etti.

Programın ilerleyen dakikalarında ise kadınların art arda salona giriş yaptığı görüldü.

Seminere olan katılımcı sayısının birden artış göstermesiyle şaşkınlığını gizleyemeyen Koç, “Programın başında kimse gelmeyecek diye korkuyordum. Şimdiyse salonda yer kalmayacak diye endişeleniyorum” diyerek katılımcıları güldürdü.

Oldukça verimli geçen seminerin sonunda ise bazı katılımcılar, Koç’un yanına giderek, bireysel sorularını sormayı ihmal etmedi.

Başkanları tanıştıran diyalog

Türk Kadınlar Birliği Başkanı Tevhide Yağan birliğin yeni çalışma programı hakkında basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda, düzenlenen yeni çalışma programı hakkında bilgi verildi. Program anlatımı bittikten sonra katılanlara çay ikramında bulunuldu. Çay ikramı sonrasında Başkan Yağan basın mensuplarıyla sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Sohbet esnasında bir basın mensubu Başkan Yağan’a MHP İl Kadın Kolları’nın düzenlediği Dünya Çocuk Günü etkinliğine neden katılmadığı sordu.

Başkan Yağan, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Sema Balaban’ın, kendisini bizzat aramayarak sekreterine arttığını, kendisinin de bu tutum karşısında gelmeyeceğini söylediğini belirtti.
Toplantı sonrasında Balaban’ın kendisini aradığını ifade eden Yağan, Balaban’ın yeni olmasından dolayı kendisini henüz tanıyamadığını vurguladığını ve özür dilediğini ifade etti.

Yerel basının yanlışlarını irdeledi

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Bayrak parti binasında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

BBP’nin Adapazarı Belediye Başkan Adayı’nı açıklamaya yönelik düzenlenen toplantı gecikmeli olarak başladı.

Toplantı başlayana kadar basın mensuplarıyla sohbet eden BBP İl Başkanı Ahmet Bayrak, simasını tanımadığı bazı mensuplarıyla özel olarak tanıştı.

Basın mensuplarıyla samimi bir sohbet gerçekleştiren Bayrak, yerel basında gördüğü bazı eksik ve yanlışları gazetecilerle paylaşmayı ihmal etmedi.

TWİTTER GÜNLÜĞÜ
Yaşar Yazıcı ‏@Yasar_Yazici: @esinonder biz topladığımız köpekleri ilde bulunan merkeze götürüyoruz burada kısırlaştırma ve rehabilite edilenler doğal yaşama salınıyor.

Cavit Öztürk ‏@cavitozturk054: Kamuda başörtü zulmü resmen sona erdi başta büyük usta olmak üzere emeği geçen herkesten ALLAH razı olsun

nadirkurtuldu ‏@ndr_1972: Hiçbir insan öylesine girmiyor hayatımıza, Kimileri ceza, Kimileri bela, Kimileri imtihan, Kimileri ise Armağan.

Osman AYDIN ‏@osmanaydin6154: @sbbzekitocoglu başkan,gençlerle birlikte fotoğraf
çektirirken, onlara takılmadan da duramadı...

Leyla EKMEN EPÖZDEMR ‏@leylaekmen: Erdoğan :Devletin vatandaşa bakışında imtiyazı kabul etmiyoruz.Hukuk önünde devlet nazarında her vatandaş birdir eşittir aynı hakka sahiptir

Tuna Tan ‏@tunatan54: @sebnemeris Biz o şehri,SAKARYAMIZI gönlümüzün başkenti yapmışız bir kere.Tutkudur sevgidir çoşkudur o,yaşama sevincimizdir.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER