Toplantıda espriler havada uçuştu

MHP İl Başkanı Levent Bülbül’ün haftalık olağan basın toplantısına katılım bir hayli yoğun olurken, toplantının başlamasına dakikalar kala espriler havada uçuştu.

Toplantıda espriler havada uçuştu

Toplantıya katılan arkadaşlarının fotoğrafını çeken bir gazeteci, fotoğrafını çektiği arkadaşına: " Gülsene abi. Niye gülmüyorsun?" diye sordu.
Kendisine gelen soru üzerine, "Gazeteye koymuyorlar ki. Niye güleyim" cevabı veren gazeteci herkesi gülmekten kırdı geçirdi.
Öte yandan basın toplantısına gazetecilerin gösterdiği yoğun ilgi de oldukça dikkat çekti. MHP İl Başkanı Levent Bülbül de bu yoğun katılım karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.
Katılım için basın mensuplarına teşekkür eden Bülbül, "Burada muhabir arkadaşlarımızdan çok genç arkadaşlarımızı görüyorum. Gençleri buralarda görmek bizi daha da umutlandırıyor" diyerek stajyer gazetecilere başarı dilemeyi ihmal etmedi.
MHP Sapanca Belediye Başkan Adayı Oya Arapoğlu da Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Pınarcı ile toplantıdaki yerini aldı.

Başkan Toçoğlu, Kütükçü’ye takıldı
Büyükşehir Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında Toplu İş Sözleşme İmza Töreni yapıldı.
Törene Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Hizmet-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan da katıldı.
Törende konuşma yapan Başkan Toçoğlu, Hizmet İş Şube Başkanlığı görevi sırasında, sendikanın Genel Mali Sekreterliği görevine getirilen Fahrettin Kütükçü’yle ilgili espri yaptı.
Protokole bakarak konuşmasını sürdüren Toçoğlu, "Fahrettin Bey’i bizden aldığı için başkanımıza teşekkür ediyorum" diyerek herkesi kahkahaya boğdu.
Toçoğlu yaptığı espri sonrası açıklamada bulunarak, zaman zaman Kütükçü’yle bu tarz şakalaşmaları olduğunu söylemeyi de ihmal etmedi.  

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER