Üstün bu sözlerle gönderme yaptı

PERDE ARKASI'nda bugün: Üstün bu sözlerle gönderme yaptı... Köse sert tepki gösterdi... Değişikliği otobüsçüler bekliyor

Üstün bu sözlerle gönderme yaptı

Üstün bu sözlerle gönderme yaptı
Davutoğlu’nun kuracağı partinin ilimizde önce gelen isimlerinden olan eski Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, önceki sosyal medya üzerinden dikkatleri çeken bir gönderimde bulundu.
Ayhan Sefer Üstün twitter hesabı üzerinden, “ Bir memlekette bir kimseye zerre kadar zulüm yapılsa ceza gününde hükümdarlardan sorulur.. Zulüm görenlerin ahı hanedanları harap eder..
Küfür ile dünya durur, zulüm ile durmaz...” diye yazdı.

Köse sert tepki gösterdi
MHP Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak ve yönetim kurulu üyelerinin Diyarbakır’daki annelere destek olmak için bu şehre gitmeleri sosyal medyada çok konuşuldu. Parti üyelikleri devam eden bazı kişiler Oturak’ın Diyarbakır’a gitmesine tepki gösterdi. Tepkiler üzerine sessiz kalamayan MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül’ün Basın Danışmanı Serkan Köse, hem paylaşımı yapanlara hem de beğenide bulunanlara sert eleştirilerde bulundu. Köse paylaşımının sonunda “Sosyal medyada aleni Adapazarı İlçe Başkanımıza saldıran bu tiplerin paylaşımlarını beğenen ülkücü değil ya sosyal medya kullanma özürlüdür ya da geri zekalıdır” ifadelerini yazdı. 

Değişikliği otobüsçüler bekliyor
Yerel Yönetimler yasasında değişiklik gündemde. Bu değişikliği dört gözle bekleyenler arasında ise toplu taşıma yapan Özel Halk otobüsçüleri. 
Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı, AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki tarafından hazırlanan yasa taslağının önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanına sunulması bekleniyor. Tasylakta 65 yaş üstü vatandaşların ücretsiz olarak kullandığı toplu taşıma araçlarının sabah ve akşam iş gidiş ve çıkış saatlerinde ücretli olması bekleniyor. 
Ücretsiz taşımada zaman zaman otobüs şoförlerinin ve vatandaşlar karşı karşıya kalıyordu.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER