Vali'den örnek davranış

Vali'den örnek davranış

Vali İrfan Balkanlıoğlu, önceki gün Kaynarca ve Pamukova’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Balkanlıoğlu Pamukova ziyaretinde ise oldukça dikkati çeken ve örnek olacak bir davranışta bulundu.
Pamukova ilçesinde temaslarda bulunurken karşısına çıkan hayvanlar için makam aracını durduran Vali Balkanlıoğlu, beraberindekilerle birlikte yol kenarında aç halde gördüğü köpek ile kedi ve yavrularını besledi.
Makam aracındaki mamaları köpek ve kedilere yediren Vali Balkanlıoğlu, bu dünyayı birlikte paylaştığımız hayvanların ilgi ve şefkate çok fazla muhtaç olduğunu, onlardan sevgimizi esirgemememiz gerektiğini söyledi. (fotolu)

 

Küçük’ün aday adaylığı sevindirdi
Önceki akşam MHP’de yapılan teşkilat toplantısının ardından, MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük’ün, Adapazarı Belediyesi Başkanlığına aday adayı olacağı kısa zamanda duyuldu.
Bu gelişme, parti içinde oldukça sevindiren bir gelişme ve isabetli bir karar olarak görüldü. Küççük’ün aday adaylığı için, parti içinde konuşulanlara göre, “İsmail Başkan, son derece çalışkan ve toplayıcı bir isim. Bu nedenle, isabetli bir açıklama” şeklinde yorumda bulunuldu.

Yönetimle sorunmu var?
Son günlerde Yenikent Hastanesi ile ilgili birbirinden ilginç iddialar ortaya atılıyor. Bu iddia, hastane personeli ve idari kadroda bulunan bir yönetici arasında ki gerginlikten ibaret. Öyle ki bu gerginlik, hastane personelinin çalışma şevkini ve performansını düşürdüğü ileri sürülüyor. Ne kadar doğru bilinmez ama, personelin bazıları durumu üst makamlara bile iletmiş.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE