YAVUZ KURAYA TAKILDI

YAVUZ KURAYA TAKILDI

 Dört eski bakan hakkında çıkan iddiaları araştırmak için kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu’na ismi bildirilen AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz, kuradan çıkamadı.
AKP oluşturulan komisyonda kendisine düşen 9 isim için 27 milletvekilinin adını bildirmişti. İsmi bildirilenler arasında milletvekili Ali İhsan Yavuz da vardı. Mecliste çekilen kurada adı çıkmayan Yavuz’un giremediği komisyonun başkanlığını ise Hakkı Köylü yapmıştı

Vali Coş’tan talimat yağmuru
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu ile İl Uyuşturucu Eylem Planı toplantısı dün Valilik Toplantı Salonu’nda yapıldı. Vali Hüseyin Avni Coş başkanlığında yapılan toplantıda il müdürleri tarafından sunum yapıldı.
Tüm ayrıntılara tek tek dikkat eden Vali Coş, dikkatini çeken konular ilgili bilgi istedi.
Konuşmalar arasına sık sık giren Coş, yeterli görmediği çalışmaları dile getirerek, çeşitli talimatlar verdi.
Vali Coş’un soruları bazı müdürleri terletirken, kimi il müdürlerinin gerginlikleri de yüzlerinden okundu.

Kamalak’a büyük ilgi

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, il başkanlığının düzenlediği iftar programına katıldı.
Saadet Partililer, Erenler Yunus Emre Kültür Merkezi’ndeki iftar programına büyük ilgi gösterdi.
Salonun içinde yer kalmayınca, bazı partililer dışarıda açılan masalarda iftar yaptı. Partililer, Kamalak’a da büyük ilgi gösterdi.
Konuşmasında Başbakan Erdoğan’a sert sözlerle yüklenen Genel Başkan Kamalak, büyük alkış toplandı.
Uzun bir konuşma gerçekleştiren Kamalak, teravih namazı vakti gelince küçük bir not kağıdı ile uyarıldı.

Genç’in misafirperverliği
Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, önceki akşam Ottoman Hotel’de ilçelerinde bulunan 3. OSB’deki işletme sahiplerine iftar yemeği verdi.
Belediye Meclis üyeleriyle birlikte misafirleri kapıda karşılayan Genc, tüm konuklarla teker teker ilgilendi.
Yatırım yapan müteşebbislere teşekkür eden Genç, masaları dolaşarak sohbet etti. İftara eski belediye başkanı Ertuğrul Özcan ve başkan aday adayı Ramazan Karakaş’ın da katılması dikkat çekti.

Yorgunluğu dikkat çekti
SAÜ Kongre Merkezi’de önceki gün düzenlenen Mezuniyet Töreni’nde Vali Hüseyin Avni Coş, törene yaklaşık 40 dakika kadar geç kaldı. Coş’un tören sırasında elindeki cep telefonu ile ilgilendiği dikkat çekti.
Törende zaman zaman gözleri kapanan Vali Coş’un yorgunluğu her halinden belli oluyordu.

MHP’de gözler kadın kollarında

MHP’de ilçe atamalarından sonra gözler İl Kadın Kolları’na çevrildi. Serdivan İlçe Başkanlığı görevine getirilen Sema Balaban’ın yerine kimin atanacağı merak ediliyor.
Parti içi yapılan kulislerde bu göreve tecrübeli bir ismin atanacağı konuşulurken, kimi partililer ise genç bir ismin bu görevi üstlenebileceği yönünde görüş bildiriyor.
Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi kadın kolları atamasının bir an önce yapılması gerektiğini ifade eden bazı partili kadınlar, saha çalışmalarına bayramdan itibaren başlamayı planlıyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE