Yavuz: “Mecbur olmadıkça dışarı çıkmayalım”

PERDE ARKASI'nda bugün: Yavuz: “Mecbur olmadıkça dışarı çıkmayalım” - Yüce, Minik Zeynep’in isteğini yerine getirdi 

Yavuz: “Mecbur olmadıkça dışarı çıkmayalım”

Yavuz: “Mecbur olmadıkça dışarı çıkmayalım”

Kovid-19 salgını nedeniyle sosyal medya hesabı üzerinden vatandaşlara öneri de bulunan AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, mecbur olmadıkça vatandaşın dışarıya çıkmaması gerektiğini söyleyerek, “Alınan kararlar, konulan kurallar ve yapılan fedakarlıklar tamamen Milletimizin sağlığını korumak içindir. Bu süreçte; Sosyal Mesafe kuralı, Hijyen, Bağışıklık sistemimizin güçlü olması çok önemli ve tabiki bir de maske takmak. Mecbur kalmadıkça lütfen dışarıya çıkmayalım. Çıkmak zorunda kalırsak da kesinlikle maskemizi takalım. Maske takmak hem kendimiz hem de başkalarının hak ve hukukuna riayet açısından çok ama çok önemlidir” dedi. 

Yüce, Minik Zeynep’in isteğini yerine getirdi 

Kovid-19 salgını nedeniyle 65 yaş üstü, kronik hastalar ve 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkması sınırlandırıldı. Sokağa çıkamadığı için Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden boyama defteri isteyen Zeynep İpek’in çağrısına Ekrem Yüce’den yanıt geldi. Başkan Yüce, çağrıya cevaben Zeynep İpek’in ikametgahına belediye yetkilileri tarafından boyama defteri gönderdi. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Başkan Yüce şu notu düştü; “Zeynep İpek kızımızın evde kaldığı için canı sıkılmış. Sokağa çıkamadığı için bizden boyama defteri istemiş :) Biz de Zeynep İpek’in evde canı sıkılmaması için hediyeler gönderdik. Salgından kurtulana kadar böyle devam edeceğiz Zeynep kızım” 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 7 ay Önce

Büyük iş..... Çok samimiyetsiz ve bencil bir insansın. Arabanı park edişlerini unutmadık. Değil boyama kitabı altından ev dağıtsan samimiyetsizsin.... Reise asla Yakışmıyorsun!

SIRADAKİ HABER