Play-off yolunda 1 puan iyidir!

Sakaryaspor ligin en zor deplasmanından 1 puanla ayrıldı. -5 derecede oynanan maç izleyenlerin içini maalesef ısıtmadı.

 İlk 15 dakika haricinde rakip karşısında pozisyon üretemeyen Sakaryaspor bu karşılaşmada da vasatı aşamadı. Maçın en iyisi yine yaptığı önemli kurtarışlar ile Kaptan Oğuz Çalışkan’dı.

Sakaryaspor’da her hafta Oğuz Çalışkan’ı konuşuyoruz. Bu da iyi olmadığımızın bir göstergesi olarak dikkat çekiyor. Futbol anlamında takımımızda hiç bir ilerleme yok.

Kazanmak için oynayan bir takımımız yok.

90 dakikaya baktığımızda Sakaryaspor’un bu zorlu deplasmana kazanmak için geldiğini düşünmüyorum. O yüzden oynanan oyun, Teknik Direktör Şaban Yıldırım’ın oyuna hamleleriyle de 1 puana razı olmamızın ötesine geçemedi!

Zaten geçen haftaki maçın ardından Kaptan Oğuz Çalışkan’da öncelikli hedefin play-off olduğunu söylemişti. Ve bu hedef doğrultusunda alınan 1 puan kazanç olarak görülebilir. Ancak bu futbol devam ettiği sürece Sakaryaspor play-offa kalsa da şampiyonluk için şuan umut vermiyor.

Taraftarımız yine üzerine düşeni yaptı. Soğuk ve karlı havaya aldırış etmeden Başkent’te yerini aldı. Maçın sonunda oynanan kötü futbolun ardından Teknik Direktör Şaban Yıldırım’a tepki vardı. Bu tepkinin ardından yönetimden yine kendi durumlarını örtmek adına bir hamle gelir mi? Bekleyip göreceğiz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Üzgün Ümitsiz
Üzgün Ümitsiz - 2 ay Önce

Erdem bey, EĞER (büyük harfle yazdım), evet EĞER Ergene ve Uşak'da 6 puanın 5'ini kaybetmeseydi, Ankaradaki 1 puan için biz bugün Şaban Yıldırımı tebrik ederdik ama bugün etmiyoruz. Sebebi de kayıp o 5 puandır. Takımın oyna(ma)dığı futbolla bugün için hocamız başarısızdır.

banner22

banner21