Rakip ayırmaksızın

Elazığspor karşısında iyi oyunla üç puanı hanesine yazdıran Sakaryaspor’da moraller yerinde. İstikrarı devam ettirme açısından planlarda tuttu.

Gol pozisyonlarına giren bir takım olundu. Bundan sonra asla takım ayırmaksızın verilen taktikler çerçevesinde galibiyetlere devam edilmelidir. Elazığspor maçında sonradan oyuna dahil olan sporcularımızın da hazır olmaları hesaplandı.

Koronavirüs belasıyla uğraş verirken takımın konsantrasyonunun bozulmaması için teknik kadro hep çalışma içinde oldu. Takımın başarısı da oyunca gidişat iyi yönde seyretmeye başladı.

Her türlü zorlu şartlara rağmen sık maçlar oynanıyor. Bugün puan durumunun dibine çakılmış takımı Karabükspor ile oynayacağız. Elazığ maçı sonrası Murat Balaban, rakip ayırmaksızın aynı ciddiyet içerisinde oynayacaklarını söyledi.

Yönetimde belirlenen sözlere ve vaatleri yerine getirmelidir. Takım birlik beraberlik mesajları içinde üzerine düşeni yapıyor. Önlerinde yine zor maçlar var, takımın şartları iyi olmalı.

Kongre faaliyetleri asla takıma yansımamalı. Bugünkü şartlara göre hareket edilerek takımın önü açılmalıdır. Kongre de olur, başkan da seçilir. Bu takımın adı Sakaryaspor. Neler yaşamıştır, neler görmüştür. Büyüklüğü de zaten buradan gelir.

YORUM EKLE