Bakan Koca müjdeyi verdi! Sakarya da içinde!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İzmir’de yaptığı açıklamada, içerisinde Sakarya’nın da bulunduğu 10 şehir hastanesinin ihalesinin başlatıldığını söyledi. Bakan Koca, ihalelerin önümüzdeki aylarda tamamlanacağını da belirtti.

Bakan Koca müjdeyi verdi! Sakarya da içinde!

sakaryayenihaber.com -

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İzmir'de yaptığı açıklamada pandemi döneminde 10 şehir hastanesinin ihalesinin başlatıldığını söyledi. Bakan Koca, Sakarya’da bin yataklı bir şehir hastanesinin kurulacağının da müjdesini, yaptığı açıklamada verdi.

Koca, yaptığı açıklamada “İki haftalık zaman diliminde üç şehir hastanemizin ihalesini yaptık. Biri Aydın, ikincisi Antalya, üçüncüsü Samsun. Üç ilimizin ihale süreci tamamlandı. Pazartesi günü Trabzon ilimizin şehir hastanesi ihalesi yapılıyor olacak” dedi.

“Diğer kalan 6 ilimizdeki şehir hastanelerin ihaleleri önümüzdeki aylarda tamamlanmış olacak” diyen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Urfa, Diyarbakır, Ordu, Sakarya, Denizli ve Rize illerinde de bu şehir hastanelerimizin ihaleleri önümüzdeki aylarda tamamlanmış olacak" diyerek müjdeli haber verdi.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayhan Sarıca
Ayhan Sarıca - 4 ay Önce

Bu hastane için en doğru yer : Yenikent Alandüzü.....

Saygılar