Diş hastanesinde son durum...

Sakarya İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, SAÜEAH ve Sakarya ADSH’de yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alarak, incelemelerde bulundu.

Diş hastanesinde son durum...


İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne (SAÜEAH) yapılacak yeni yoğun bakım alanı için yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Planlamalar ve işleyişle ilgili Hastane Başhekim Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar ve yöneticilerden bilgi alarak istişarelerde bulunan Öğütlü “Yeni açılan yoğun bakım alanlarıyla birlikte SAÜEAH’da yoğun bakım yatak sayısı 150’nin üzerine çıktı. Bu sayıyı daha da artırmak için imkanları en iyi şekilde kullanmaya gayret ediyoruz.” diye konuştu. Öğütlü SAÜEAH’ın ardından Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ne geçti. Hastanenin çatı kısmında yaşanan yağmursuyu sorunun çözümü için inşaatı başlatılan yeni çatı projesinin çalışmaları hakkında Başhekim Diş Hekimi Metin Çoban’dan bilgi aldı.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevin supurgecı
Nevin supurgecı - 10 ay Önce

Hastane cok güzel fakat biz tedavi olacak hastane arıyoruz doktorlar cok ilgisiz bi sonuca ulasıp tedavi olamıyoruz koca hastanede ortodontıs yok ozel hastanelere bir nasıl gidelim bu soruna bi cozum lutfen

SIRADAKİ HABER