Diş sağlığında uzman eller Sakarya’da

Uzman Diş Hekimi Prof. Dr. Hasan Oruçhan’a ait muayenehane yapılan açılış töreniyle hizmete girdi. Açılışa çok sayıda belediye başkanı ve siyasi  parti başkanlarının katılımı ile yapıldı. 

Diş sağlığında uzman eller Sakarya’da

Açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve belediye başkan yardımcısı Hilmi Kızılcık, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Erenler eski belediye başkanı Cavit Öztürk ve davetliler katıldı.

DUALAR OKUNDU

Muayenehanenin açılışında konuşan Ekrem Yüce; “Bu müessesenin açılmasında katkısı olan bütün katılımcılara şükranlarımı arz ediyorum. Bu müessesenin sahibi ve onun kıymetli eşi her ikisi de bizim evlatlarımız. Yani bugün gerçekten kendi evlatlarımızın iş yerini açıyor olarak buraya geldik. Bu müessesenin hayırlı olmasını diliyorum. Hem kendilerine hem de etrafına ışık tutacağına inanıyorum.  Sakarya’da böyle bir müessese açmasından dolayı kendisini tebrik ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı. Törende Ekrem Yüce’nin yaptığı konuşmanın ardından dualar okundu, kurdele kesimi yapıldı. Sonrasında Ekrem Yüce ve diğer protokol üyeleri muayane odalarını ziyaret etti. 

GÜZEL AÇILIŞ

Muayenesi Hakkında Prof. Dr. Hasan Oruçhan; “Uzun zamandan beri Sakarya’da bulunmadım ve uzun zamandır burada yaşamadım. Sayın belediye başkanımız ve diğer başkanlarımızla beraber çok güzel bir açılış oldu. Katılımda çok güzel oldu.  İnşallah bundan sonra gerek muayenemdeki hizmetlerim gerekse Sakarya’daki bütün vatandaşlarımıza iyi bir şekilde hizmet edebilmeyi amaçlıyorum. Herkesi buraya çay kahve içmeye diş tedavisi olmaya bekliyorum” diyerek herkesi beklediğini ifade etti.                                                                                                               Sevda TAŞDAN – Adil KİMETTÜ

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER