Doğumevi doldu taştı

Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, hafta sonu yine adeta dolup taştı.

Doğumevi doldu taştı

sakaryayenihaber.com - Serkan ÖZAY'ın haberi

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Kadın Doğum Hastenesi'nde hafta sonu yine bilindik görüntüler yaşandı. Artan grip vakaları nedeniyle polikliniklerde büyük yoğunluk yaşandı. Poliklinlik önünde uzun kuyruklar oluşurken, vatandaşlar muayene sırasının kendilerine gelmesi için uzun süre bekledi.

Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'ne gelen vatandaşlar, "Burası artık yetersiz geliyor. Bir an önce yeni hastaneye geçilmeli" şeklinde tepkilerini ile getirdi.
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 16:31
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma
Fatma - 8 ay Önce

İki aydir randövü almaya çalışıyorum doktoruma malesef hep talebime uygun randövü yok bu nedir suriyeliler hep sırada

Hakan
Hakan - 8 ay Önce

Tebrikler yenihaber. Şehrin sorunlarını siz dile getiriyorsunuz

Gokhan
Gokhan - 8 ay Önce

Sadece doğum evi mi öyle sanıyorsunuz takipli ameliyat hastasıyım 23 aralıkta araştırmaya kontrole gittim sabah 8den akşam 4e kadar bekledim sağlıkta devrim yaptık

Berke
Berke - 8 ay Önce

Bu sorun yeni değil. 1 milyon nüfuslu alana 4 acil doktoru bakıyor. Sorsanız sağlıkta çağ atladılar. Daracık alana hastaları sıkıştırıyorlar. Okadar hasta çocuk o alanda olur mu? Havasız alanda daha çok hasta oluyorlar.
Acil kapısından sigara içenlere nedemeli, hastaneye gelen bütün acil çocuklar bu sigara dumanına maruz kalıyor. Bu durumda kalıcı bir çözüm istiyoruz! WC ler pis kokudan hak getire. Suç sizde değil, suç sizlere oy verenlerde, meheldir!

Yusuf Alemdar
Yusuf Alemdar - 8 ay Önce

Sıra alıyorsun sırada 130 kişi var hala bir çözüm bulamadılar ayıp ayıp

Muhlis vatandaş
Muhlis vatandaş - 8 ay Önce

Bir acilin kapasitesi yok mudur?
Fiziki mekan, sedye, serum, personel, doktor sayısı olarak bir limiti kapasitesi yok mudur?
Şu acile binlerce kişi başvuruyor, buranın eti belli budu belli, kapasitesinin üzerinde başvuru olursa sıra beklemek de kaçınılmaz olur.

Muhlis vatandaş
Muhlis vatandaş - 8 ay Önce

Berke denilen yorumcu nerenden salliyorsun, yeşil alanda sadece 4 hekim çalışıyor, sarida ise 3 kişi çalışıyor, 7 hekim sabahtan beri çalışıyor yine de senin gibi hak kadir kıymet bilmezlere yaranamiyor. Sabahtan beri acile kaç kişi gelmiş i acile gelenlerin kaçı acilmiş, ilde kaç hekim var, tüm herkesi acile mi verecek bu il, ertesi gün poliklinikte hademeye mi muayene olacaksın hiç düşünme anca oturduğun yerden salla dur

Emre Tekin
Emre Tekin - 8 ay Önce

Şehrin gerçek sorunu bu tebrik ederim.Sağlıkta gerçekten büyük sıkıntı var.Daha çok doktor,daha çok hastane...Sonra hasta doktora saldırdı,doktor hastaya saldırdı.Sinirler geriliyor...


SIRADAKİ HABER