Hiperparik hastalarından teşekkür 

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde kurulan Hiperbarik üntesinde tedavi gören hastalar, hem SEAH yönetimine, hem bu üniteyi Sakarya’ya kazandıran Balaban ailesine teşekkür etti 

Hiperparik hastalarından teşekkür 

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde merhum işadamı İbrahim Balaban’ın bağışlarıyla kurulan Hiperbarik ünitesinde, diyabet kaynaklı başta olmak üzere tüm yaraların tedavisinden duyma kayıplarının tedavisine kadar bir çok alanda hizmet veriliyor.  Ünitede aynı anda 12 kişi, 2 saat süreyle tedavi görüyor.  

BALABAN AİLESİNE 

Bu alanda uzmanlığı bulunan Dr. Eylem Koca’nın yönetimindeki Hiperbarik ünitesinde tedavi gören hastalar verilen hizmet nedeniyle Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimine, ünite sorumlusu Dr. Eylem Koca ve güler yüzle hizmet sunan tüm personele,  bu üniteyi Sakarya’ya kazandıran Balaban ailesine  teşekkür ettiler. 

TALEPLERİ VAR 

Hastalar adına gazetemizi ziyaret eden Turam Macuncu bu teşekkürün ardından soyunma kabinlerinin yetersizliğinden şikayet etti. Macuncu “ Burada her şey çok güzel. Ancak soyunma kabinleri çok yetersiz. Bir de bekleme alanı çok soğuk.  Hastane yönetiminin bu eksikliği gidermesi bizleri mutlu eder” dedi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER