“Şehrimiz sağlık geleceğine katkı sunmaya hazırız”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SAÜEAH Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar’a yaptığı ziyarette sağlıkla ilgili çalışmalara katkı sunmaya hazır olduklarını söyledi

“Şehrimiz sağlık geleceğine katkı sunmaya hazırız”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar’ı ziyaret etti. Prof. Dr. Çakar’dan çalışmalara ve hastanenin durumuna ilişkin bilgiler alan Başkan Ekrem Yüce, Büyükşehir Belediyesi’nin şehrin sağlık geleceğine katkı sunmaya daima hazır olduğunu ifade ederek başarı dileklerini iletti. Başhekim Prof. Dr. Çakar ise destekleri dolayısıyla Başkan Yüce’ye teşekkür etti.

Sağlık yatırımları şehre değer katacak
Başkan Ekrem Yüce, “Sakarya’mız her alanda yakaladığı ivmeyi çok şükür sağlıkta da sürdürüyor. Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi hızla tamamlanıyor. 1000 yataklı şehir hastanesine ilişkin ihale süreci de başladı. İnşallah şehrimiz sağlıkta hayata geçirilecek yeni yatırımlarla daha da ivme kazanacak ve hemşehrilerimiz sağlık hizmetinden en iyi şekilde faydalanacak. Şunu da ifade etmekte yarar buluyorum; Büyükşehir Tıp Merkezimiz de uzman hekim kadrosu ile sağlık hizmetlerini sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi olarak da şehrimiz sağlık geleceğine katkı sunmaya hazırız. Rabbim çalışmalarınızı kolaylaştırsın, tüm hastalarımıza şifalar versin” dedi.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER