Sakarya’da yeni bir ışık, bir kültür sesi

Gazetemizin 15 yıllık tecrübesiyle, aylık şehir kültürünü tüm Sakarya’ya tüm Marmara’ya ve Sakarya’yı merak eden, gezmeye gelen herkese aktarabileceğimiz “Sakarya Life” adlı dergimizin çalışmaları tamamlandı. İlk sayımızın dün itibariyle dağıtımına ve satışına da başlandı.

Editörlüğünü ve yayın yönetmenliğini yaptığım Sakarya Life’ın bu ayki kapağında büyük şehir belediye başkanımız Ekrem Yüce yer almakta ve bize Sakarya’yı, Sakarya projelerini anlatmaktadır. İlk sayımızda Sakarya’yı resmi kurumlarıyla ve başarılarını öne çıkartmak istediğimiz değerlerle ön planda tutmaya çalıştık.

Sayfaları çevirdikçe en büyük hazinemiz olan ilimizdeki en değerli isimleri ve başarıları göreceksiniz. İkinci sayımızda ve devamında Sakarya’nın güzelliklerini, gezilecek görülecek en güzel mekanlarını ve şehrimize değer katan isimlerini görmeye devam edeceksiniz.

İlk sayımızdan itibaren Sakarya’yı tüm pozitif yönleriyle başarılı özel-tüzel kişilerin enerjileriyle dolduracağız. Sakarya Life Sakarya’nın başarılarını gündemde tutacak ve değer katacak bir mecra olacak. Unutulmaması gereken, takdir edilmesi gereken bir kez daha masalarınızda, bürolarda, otellerde, eczanelerde, kuaför, berber, bekleme salonlarında karşınızda olacak ve en güzeli başarı yolunu gençlere örnekleriyle göstermiş olacağız.

Bana bu mecrayı açan Sakarya’ya değer katan, gençlerin kaliteli eğitim alması için yatırımlar yapan asıl amacı Sakarya’yı ve doğduğu Kocaali ilçesini cennete dönüştürmeyi amaçlayan değerli yayın sahibimiz Turan Kalfa’ya ve tüm yeni haber ekibine gönülden teşekkür ederim.

Gazetemizi arayarak dergimizin satışı ve dağıtımı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erkan ŞAHİN
Erkan ŞAHİN - 5 ay Önce

Arı gibi çalışıp bal gibi eserler ortaya koyan değerli kardeşim; yolunuz açık, ışığınız daim olsun.