Sakaryaspor altın buldu

Sakaryaspor istikrarsız sonuçlarla tüm taraftarlarını şaşırtıyor. Hezimetle biten maçın ardından deplasmandan üç puanda getirmek kolay iş değil. Demek ki istenilince her şey oluyor.

Sakaryaspor hezimetli maç sonu fikir ayrılıklarını çok şey kaybeden kulüp görüntüsü verdi. Her zaman yazdığımız ve söylediğimiz gibi evvela camia olarak birlik beraberlik sağlanmalıdır.

Kötü gidişlerde en evvela teknik adamlar gündeme gelir. Neticeler iyi olmayınca İsmail Ertekin de gitmiş oldu. Yapıcı fikirler Sakaryaspor’u doğru yola yönlendirir. O gitsin bu gelsin ile bu işler olmaz.

Sakaryaspor’un hedefi bundan sonraki maçlarını kazanma olacaktır. Büyük ümitlerle yeni hoca ve yeni bir takım kuruldu. Şuan için kaybedilmiş bir durum yok. Üç puanlı sistemde her şey değişebilir. Yeter ki kazanma azminde bir takım olunsun.

Transfer ayında takıma yön verebilecek bir, iki takviyeyle güç kazanılır. Her yıl liglerde bir iki güçlü takım oluyor. Sakaryaspor farklı mağlubiyeti unutup artık önün bakmalıdır.

Maç sonu soyunma odasının güzellikleri yaşandı. Hep böyle olsun, böyle bir güzellik yaşansın. Futbolu seven ve bilen bir kulüp olarak Sakaryaspor yoluna hep böyle devam etmelidir.

Deplasmandan alınan üç puan çok değerlidir. Demek ki deplasmanlardan üç puan olmak pekte zor değilmiş. Kendi evimizde de Aslan kesilmeliyiz. Sakaryapor’a da bu yakışır,

YORUM EKLE