Sakaryaspor'da hedef belli

Yeni bir sezona daha yeni bir hedef ile başladık. Herkes tek bir söz ortaya koydu. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kulüp Başkanı İsmail Gürses ve yöneticiler bu takım bu ligde misafir olacak ve bir üst lige çıkacak. Yapılan transferler bu ifadeleri doğrular nitelikte ve titiz bir çalışmanın ürünü olduğu aşikar. Ben ligin yanında sürpriz bir şekilde Türkiye Kupası’nda da ses getireceğimizi düşünüyorum.

Kadromuzun iskeletini koruduk ve kaliteli isimlerle kadromuzu güçlendirdik. Transfer bana göre daha bitmedi. Beklenen bir stoper , 10 numara transferi ve bu aralar çok duyduğumuz çilek transferi ile ben asgari 3 transfer daha bekliyorum. Semih Şentürk sesleri gitgide yükseliyor ama elden çıkarabileceğimiz bir santraforumuz var mı şuan için bundan emin değilim. Ancak hiçbiri olmasa bile bu kadro bize şampiyonluğu getirebilecek güçte.

Şampiyonlukta gecen sezon Osman hoca ile beraber yakaladığımız takım ruhunu tekrar yakalamaktan geçiyor. Benim bu yönde bir endişem yok. Geçen sene kara bulutları dağıtan ve gemiyi sağ salim limana yanaştıran bu teknik heyet bu sene güneşli başlayan bu sezonda ufak çaplı fırtınalar olsa da en sonunda bizi karaya ulaştırır.

Şimdi asıl mesele Olimpiyat Stadı’nda taraftarımızla yakaladığımız o müthiş havayı bu sezon ilk haftadan son haftaya kadar sürdürmekte çünkü taraftar bizim olmazsa olmazımız.
Yönetimimiz üzerine düşeni fazlası ile yapmaya başlamışken ufak bir hatırlatma yapmak yerinde olacaktır. İyi bir takım kurduk ancak bu takımın ödemesinde bir sıkıntı yaşarsak takımımız demorilize olup, düşebilir bu nedenle devamlı ifade ettiğimiz gibi şehrin ileri gelenleri artık Sakaryaspor'un yüzüne baksın sadece gelen galibiyetlerden sonra protokol tribününde görüntü vermekle bu takım düzlüğe çıkmıyor maalesef.
 

YORUM EKLE