Sakaryaspor’u mahvettiniz

Sakaryaspor’da her gün yeni bir kriz patlak verirken yeşil-siyahlı kulüpte utanç verici olaylar yaşanıyor.

Yönetime artık diyecek söz bulamıyoruz! “5 Milyonumuz hazır” diyerek herkesi kandırdılar. Verdikleri sözleri tutmadılar, istifa ettiler, geri döndüler, küstüler, barıştılar, birbirlerinin arkasından demediklerini bırakmadılar. Kendi menfaatleri ve egoları uğruna Sakaryaspor’u yönetilemez duruma getirdiler. Federasyona evrak yetiştirmeyerek tarihimizde ilk kez 3 puan silme rezaletine neden oldular.

Futbolcu tayfası ise kendi görevlerini yerini getirmek yerine amatör takımda dahi yapamayacakları hareketleri Sakaryaspor’da yaptı. Kupada amatör küme takımına elendiler. Yönetimi ve teknik direktörü soyunma odasına sokmadılar! İdmana çıkmama kararı alarak yönetime posta koydular. Daha ligin ilk haftasında paranın peşine düştüler. Sakaryaspor formasının ağırlığının farkına varamadılar.

Kısacası 4 aylık süreçte yönetim ve futbolcular yaptıkları davranışlar ile Sakaryaspor’u cümle aleme rezil etti!

Sakaryaspor’un en kötü, en beceriksiz yönetimi olarak tarihe geçen ekip sportif başarıyı bir kenara bırakın yeşil-siyahlı kulübün marka değerini yerle bir etti! İbrahim Nalbant ekibi bir kulüp nasıl yönetilemez bunu tüm Türkiye’ye gösterdi!

Başkan olarak çocukluk hayalini gerçekleştiren İbrahim Nalbant, geldiğinden bu yana en doğru kararı vererek istifa etti. Ama saz arkadaşları hala kişisel hırslarının ve çıkarlarını düşünerek kulübün yakasını bırakmıyor.

Belki de güle oynaya şampiyon olabileceğimiz bir grupta şu an düşmeme mücadelesi veriyoruz. Sakaryaspor’a çok büyük zarar verdiniz. Sakaryaspor’un bir yılını daha mahvettiniz!

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah ÇALDIRAN
Abdullah ÇALDIRAN - 1 yıl Önce

Hepsi doğru ; Sakaryasporu kendi egonuz için kullandınız / Utanmadan birde milletin içine çıkarsınız / As futbolcular niye gönderildi ; adınızı duyurmak adına Sakaryasporu çamura batırdınız.....