Sapığa bak!

Adapazarı şehir merkezinde evinin perdesi açık şekilde mastürbasyon yapan şahsın mide bulandıran görüntüleri kadın komşusu tarafından cep telefonu ile saniye saniye kaydedildi. İğrenç pozisyonda görüntüleri çekilen adam Sakarya polisi tarafından gözaltına alındıktan sonra,"Evde film izliyhordum, bu yüzden mastürbasyon yaptım" diyerek kendini savundu

İğrenç olay, Adapazarı Semerciler Mahallesi İtfaiye Caddesi 791. Sokak'taki "Moda" isimli apartmanda yaşandı. Alınan bilgiye göre apartmanın en üst katında yaşayan E.A, evinin perdesinin açık olduğu sırada kapı hizasına geçerek mastürbasyon yaptı. Karşı apartmanda olan A.A isimli kadın, adamın kendisine doğru bakıp bu hareketleri yaptığını görünce adeta şok oldu. Şaşkına dönen kadın bu anları cep telefonuyla saniye saniye kaydederek polisi aradı. Görüntüleri de polisle paylaşan kadın, şikayetçi oldu. Video kaydında net olarak görülen olayın peşine düşen Sakarya Emniyeti'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, apartmana geldi. İçeriye girip dairenin kapısını çalan polis iğrenç adam E.A'yı yakalayıp gözaltına aldı. Şahıs ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldüğü esnada habercilerin ‘Utanmadınız mı?’ sorusunu cevaplamadı. Cep telefonu ile kayıt altına alınan görüntülerde, şahsın evinin perdesi açık şekilde mastürbasyon yaptığı an be an görülüyor. 


'FİLM İZLİYORDUM'
Şikayetçi olan A.A. isimli kadın verdiği ilk ifadesinde, E.A. isimli şahsın bir süredir cam ve pencerelerini kapatmadan evinde yarı çıplak halde gezdiğini ve daha öncede kendi dairelerine bakarak mastürbasyon yaptığını ilerü sürdü. Gözaltına alınan E.A. isimli adam ise bunu film izlerken yaptığını ve kimseye kendisini gösterme niyetinde olmadığını ifade ederek kendini savundu.
İfadesi sonrasında nezarette bekleyen E.A. işlemleri sonrası adliyeye sevk edilecek. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUM EKLE