SEAH Çocuk Acil yine dopdolu

Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, hafta sonu yine adeta dolup taştı. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Kadın Doğum Hastenesi'nde hafta sonu yine bilindik görüntüler yaşandı. Artan grip vakaları nedeniyle polikliniklerde büyük yoğunluk yaşandı. Poliklinlik önünde uzun kuyruklar oluşurken, vatandaşlar muayene sırasının kendilerine gelmesi için uzun süre bekledi.

Gazetemizin Whatsapp İhbar Hattı’na ulaşan bir okurumuz, “Abi Cumartesi gecesi çocuğu Acil Servis’e götürdüm. Gece 02.00’de girdi ve bize saat 04.00’te sıra geldi. İl Sağlık Müdürümüzden mağduriyete sebep vermeden tedbir almalarını rica ediyoruz. 1 milyon nüfuslu şehrimizde 3 tane sarı oda yetmiyor. Kış aylarında 6 sarı oda kurulmasını istiyoruz. Belki o zaman işimizi bir saatte bitirebiliriz” dedi.

Duraktan şikayet var

Gazetemizin Whatsapp İhbar Hattı’na ulaşan okurumuz, Hendek Hantek Konutları’nda bulunan durakla ilgili sıkıntısını dile getirdi. Okurumuz, “Hendek Akova Mahallesi Hantek Konutları girişinde bulunan Büyükşehir durakları her yağmur yağdığında kullanılamıyor. Vatandaş olarak bu durumun giderilmesi için çözüm bekliyoruz” dedi.
Evet okurumuzun anlattıkları böyle. Yetkililere iletmiş olalım.

YORUM EKLE

banner22

banner21