Seri bozulmasın

Gazetemiz Yenihaber’in 16’ncı yılını kutladık. Mutlu olduk. Zor günler geçirdik. Her gün okurlarınızla buluştuk. Özveriyle çalışan mesai arkadaşlarımızla da gurur duyuyoruz. Hedefimizde daha iyiye daha güzele.

Sakaryaspor’da büyük imtihanlar geçiyor. Spor dışındaki zorluklarda aşılmaya çalışılıyor. Ertelenen maçlar belirlenen tarihlerde oynanacak. Önemli olan hızın kesilmemesidir. İstikrar yakalanmıştı. Şimdi tüm arzular aynı durumu ettirmek.

Sportif olayların dışında bazı etkenler var. Şuan yönetime mevcut imkanlar sunuluyor ama düşüncelerde kongre var. Ona zaman olduğu için kongre düşüncelerini rafa kaldırmak gerektiğini düşünüyorum.      

Bu mevzuların açılmasının şuan için faydalar sağlayacağına inanılmasın. Seçim hangi şartlarda olursa olsun. Üyelerin süzgecinden geçecek son sözü de üyeler söyleyecek. Önemli olan takımın önünün açılmasıdır.

Azad Tarım konusu çok uzadı. Kabiliyetli, önü açık bir sporcu okul maçlarından tanıyoruz. Okuduğu okulu şahsi gayretleriyle şampiyon yapan bir sporcumuzdur. Azad’ın problemi hemen çözülmelidir.

İlk oynanacak karşılaşmada üç puanla başlanırsa moral motivasyonlar tavan yapar. Takım yoluna daha güvenli gider. Onun için sporcularımızın bu hesapları yapmaları gerekir.

YORUM EKLE