Sevgilisi bebeğini düşürsün diye bu hain planı yapmış!

Adapazarı Cumhuriyet Mahallesi'nde 27 Kasım akşamı gerçekleşen olayda, sokakta yürüyen bir kadının çantası yanına yaklaşan bir kişi tarafından zorla alındıktan sonra kadın darp edildi. Hastaneye kaldırılan kadının 7 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. 
ÖZEL EKİP KURULDU
Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet ve Gasp Büro ekipleri özel ekip kurarak, olayla ilgili çok yönlü araştırma başlattı. Gasp anının görüntülerini defalarca  izleyen Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, şiddetin boyutu ve işleniş şeklinin çantayı almak niyetinden fazla olduğu kanaatine vardı.
Araştırma sonucunda olayı; 7 aylık hamile kadının çocuğunu düşürmesi için, sevgilisinin gerçekleştirdiği ortaya çıktı.
KAPKAÇ KURGUSU 
Alınan bigiye göre, hamile kadının sevgilisi T.O.K (34) istemediği çocuğun düşmesi için kapkaç olayı kurguladı. T.O.K, aynı iş yerinde çalıştığı Ü.O (38) ile 35 bin lira karşılığında anlaştı. T.O.K hamile sevgilisiyle bir süre gezdikten sonra Cumhuriyet Mahallesi'ndeki bir sokakta ayrıldı. Daha sonra da kadının yerini Ü.O'ya bildirdi. Ü.O da Cumhuriyet Mahallesi Kayın Sokakta yakaladığı kadının çantasını zorla aldıktan sonra yumrukladı. Yere düşen kadını bir süre saçından tutup sürükleyen Ü.O  koşarak olay yerinden uzaklaştı. Polisin gözaltına aldığı Ü.O'nun her şeyi itiraf etmesi üzerine T.O.K da gözaltına alındı. 
DURUMLARI İYİ
Olayın ardından hastanede tedavi gören kadın ve karnındaki bebeğinin durumlarının iyi olduğu öğrenildi. 
ADLİYEYE 
Azmettirici T.O.K ve olayı gerçekleştiren arkadaşı Ü.O Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edildi. 

YORUM EKLE