Sevinen taraf Sakaryaspor

Sakaryaspor kupadaki şanssızlığını Pendikspor deplasmanında kırdı. Mücadeleci oyunuyla da üç puanı alarak moral buldu. Evinde oynayacağı Elazığspor maçının avantajını kullanarak yoluna devam edecek.

Pendikspor puan durumunda pek iyi yerde değil ama Sakaryaspor’da böyle maçlarda çok puanlar verdi. Maça gelince karşılıklı ataklar vardı. Bundan faydalanan da takımımız oldu. Golcümüz Ali’nin üzerine düşeni yapmasıyla devre arasına iyi skorla girdik.

İkinci yarıda rakibin atak oyun oynayacağı mağlup  durumdan kurtulmak isteyeceğini teknik heyetin iyi hesapladı. Takımımızda, rakibe aynı oyunla karşılık verdi.

Bir farklı skor iyi olarak görünmez. Deplasmanlarda ise hiç görmez. Sakaryaspor bunu iyi bilince ikinci perçin golle rakibin direncini kırmış oldu. Takım oyununun sahaya iyi yansıttık ve üç puanı alan biz olduk.

Kalecimiz Alişan’ın yüksek toplardaki iyi yer tutuşu, golcü Ali’nin gollerine devam etmesi güzel görüntülerdi. Toplu itirazlardan uzak durulmalı. Muhammet’in her topa koması ve kullanmak istemesi güzel durmuyor. Kendi alanından kullanırsa oyunda dinç kalır.

Sakaryaspor’un kongre süreci var. Takıma yakışan olsun. Teknik kadro başarılı, takım iyi oynamaya başladı. Panik yaşanmasın arzular bu yönde. Tebrikler Sakaryaspor

YORUM EKLE