Sıradan takım, zavallı futbol

Kırşehir Belediyespor maçı öncesinde futbolcular toparlanacaklarının sözünü vermişti. Kağıt üzerinde zor bir deplasman olarak görülüyordu. Ancak gidip gördük ki Kırşehir lokum gibi deplasmandı. Taraftar baskısı sıfır, rakip tam yenebileceğimiz ayarda. Gel gelim Sakaryaspor’da her şey aynı tas aynı hamam.

İlk yarı tam bir amatör küme maçı gibiydi. Futbol adına sahada hiçbir şey yoktu. İkinci yarıda ise biraz kıpırdanır gibi olsak da hücum varyasyonlarındaki beceriksizlik nedeniyle 90 dakikayı pozisyona giremeden, tamamladık. Sakaryaspor adına maçta tek şut Berkaycan’dan geldi.

Kırmızı kart hastalığı bu maçta da devam etti. Son 4 resmi maçta 1’i kupa olmak üzere 6 kırmızı var. Rekora koşuyoruz.  Tabi maçları 11 kişi tamamlayamamak ister istemez takımı etkiliyor. Fakat 11 kişiyken de oynanan futbol ortada!

Teknik Direktör Suat Kaya, geldiğinden bu yana ligde gol atamadık, gol yemedik, kazanamadık ve mağlupta olmadık. Savunma kısmında sıkıntı yok, ancak ön bölge evlere şenlik.

Sakaryaspor için ilk 6 haftanın özeti; Yapılan transferler fiyasko, zavallı bir futbol ve sıradan bir takım!

Maçtan sonra taraftar takıma soruyor; Beyler sıkıntı ne? Neden oynamıyorsunuz. Kaptan Oğuz Çalışkan cevap veriyor; Üzerimizde stres var!

Kötü futbolu geçtim. Sakaryaspor mücadele etmiyor. Takımda bir tane futbolcu sorumluluk almıyor. Gördüğümüz kırmızı kartlara bakın; Sarı kartının olduğunu bile bile Taşkın’ın gördüğü kırmızı kartı U13 Ligi’nden bir futbolcu görmez. Neyin stresinden bahsediyorsunuz! 

YORUM EKLE