25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ALİ İNCİ STK'LARI ÖVDÜ

Hendek’te bulunan gönüllü hizmet kuruluşlarının aylık toplantısı yapıldı. Toplantıya katılan 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, “Hendek’te güzel şeylere hep birlikte imza attık” dedi.

25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ALİ İNCİ STK'LARI ÖVDÜ

Bayraktepe Derneği’nin aylık olarak ‘Hendek Gönüllü Hizmet Kuruluşları’ ile birlikte düzenlediği istişare toplantısına AKP 25. Dönem milletvekili Ali İnci ve Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü katıldı.  ‘Hendek Gönüllü Hizmet Kuruluşları’ adı altında her ay bir araya gelen 13 derneğin Bayraktepe Dernek binasında gerçekleştirdikleri toplantıya katılan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ortak akılın önemine değindi.
EĞİTİM İLÇESİ
Eğitim ve gençlik konulu gündem maddesine değinen Başkan İrfan Püsküllü, “Bütün okullardaki öğrenciler bizim geleceğimiz için önemlidir. 16 bin öğrencisi bulunan Hendek’te tüm imkanlarımızı gençler için seferber edeceğiz. Bu konuda hem örnek olacağız hem de hemşerilerimizden destek isteyeceğiz” dedi.
BİRLİKTE BAŞARDIK
25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci’de STK’ların önemine değinerek, “Hendek’te çok büyük hizmetlere ve başarılara imza attık. Hep birlikte Hendek’imizi bugünlere getirdik. Her şey beraber ve birliktelikle yapılınca güzeldir.  Manevi inanç dinamiklerimiz, dinî ve millî değerlere sahip çıkma, birlik ve beraberlikten taviz vermeyen bir anlayış, aile kurumuna özen gösteren bir yaşam biçimi, sevgi ve hoşgörü hedefleyerek kurulan derneklerimizin güzel olan bütün işlerde yanlarındayız.  Yunus Emre’nin dediği gibi bu Dünyadan gider olduk kalanlara selam olsun, bizim için hayır duaları yapanlara selam olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE