'50 BİN KİŞİDEN FAZLA KATILDI'

AKP İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önceki gün yaptığı mitinge katılan Sakaryalılara teşekkür ederek, mitinge 50 bin kişinin katıldığını iddia etti

'50 BİN KİŞİDEN FAZLA KATILDI'

AKP İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önceki gün Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirdiği mitinge katılım gösteren vatandaşlara teşekkür etti. İl Başkanı Tever, vatandaşların 17 yıldır olduğu gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı miting günü de bağrına bastığını ve tarihi bir gün yaşadıklarını ifade ederek, “Sakarya, dünya lideri, mazlumların umudu, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı en iyi şekilde ağırlamış ve zillet ittifakına gereken cevabı en net haliyle vermiştir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı ilk günkü heyecanla, büyük bir coşkuyla karşılayan, şehrimizin en uzak mahallelerinden gelerek, bu kutlu yürüyüşe destek veren tüm hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
ÇALIŞMAYA DEVAM
Sakaryalıların tarih yazdığını iddia eden Tever, “Resmi rakamlara göre 50 bini aşkın kişinin katılımıyla Demokrasi Meydanı o gün Cumhur İttifakı sevdalılarıyla hınca hınç dolmuştur. Mitinge katılım, yaşanan coşku ve heyecan, Sakaryalı hemşerilerimizin Cumhur İttifakına ve Cumhurbaşkanımıza duyduğu saygıyı ve teveccühü bir kez daha göstermiştir. Sakarya 31 Mart günü Büyükşehir'de Cumhur İttifakı adayımız Sayın Ekrem Yüce’yi, diğer ilçelerde de yine aynı şekilde Cumhur İttifakı adaylarımızı destekleyecektir. Böylesi önemli bir seçim için hep birlikte gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21