580 çocuğun yüzü güldü

16 Ocak 2020 yılında CHP Adapazarı İlçe Başkanlığı görevini devralan Ayşe Füsun Çetin, göreve geldiği ilk günden bu yana 100 çocuğa kışlık mont, 125 çocuğa 1 yıllık kırtasiye ihtiyacı, 320 çocuğa oyuncak ve 35 çocuğa satranç takımı dağıttıklarını söyledi

580 çocuğun  yüzü güldü

İlçe Başkanı Ayşe Füsun Çetin, 16 Ocak 2020 yılında görevi aldıktan sonra ilk günden bu yana yapılan faaliyetlerle ilgili açıklamada bulundu. Göreve geldikleri ilk zamanlarda kovid-19 salgının ortaya çıkması nedeniyle uygulanan kısıtlamalara rağmen faaliyetlerini salgına karşı aldıkları tedbirler çerçevesinde yürüttüklerini söyleyen Çetin, “İlçemizde yaşayan halkımızın, esnafımızın sorunlarını elimizden geldiğince dile getirmeye çalıştık. Geride bıraktığımız yıl içerisinde yönetimimizin sürdürdüğü faaliyetlerini 2021 yılında da artarak sürdürmeye, halkımızın sorunlarını öncelemenin yanı sıra partimizi ilçemiz de ve şehrimiz de birinci parti yapmak adına herkesi kucaklayan ötekileştirmeyen politikalar üretmeye ve halkımızın teveccühünü kazanmak adına elimizden geleni yapacağımızın sözünü veriyoruz” dedi. 

2 BİN 352 AİLEYE GIDA YARDIMI 
1 yıllık süreç içerisinde yaptıkları çalışmalara da kısaca değinen Çetin, “Siyasi faaliyetlerimize baktığımız zaman “Kadına Şiddetin Dünü, Bugünü, Yarını” başlıklı söyleşi. Çeşitli konularda 31 basın açıklaması, 796 esnaf ziyareti, 93 dernek, oda, STK ve muhtar ziyareti, 73 mahalle ve köy ziyareti, salgın sürecinde esnafın durumu, Sakarya’da yarım kalmış atıl yatırımlar ile ilgili 2 rapor. Sosyal yardım faaliyetlerimiz ise, 120 bin adet maske dağıtımı, 2 bin 352 aileye gıda yardımı, 100 çocuğa kışlık mont dağıtımı, 125 çocuğa 1 yıllık kırtasiye ihtiyacı dağıtımı, 320 çocuğa oyuncak dağıtımı, 35 çocuğumuza satranç takımı dağıtımı, bin 500 adet ücretsiz NUTUK kitabı, LÖSEV’e bağış, 1 engelli yurttaşımıza tekerlekli sandalye yardımı yapıldı” dedi.

Serkan OK 

banner3
YORUM EKLE