ADA SAHAF'I GENÇLERE ANLATTI

Gençlik buluşmasında konuşan AKP Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “ADA SAHAF Fikir Sanat Merkezi projemizle Adapazarı inşallah eğitim, kültür, sanat, fikir ve düşüncenin merkezi olacak” dedi.

ADA SAHAF'I GENÇLERE ANLATTI

AKP Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, gençlerle buluştu. İlk Oy Hareketi tarafından düzenlenen gençlik buluşmasına, AKP Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek de katıldı. Gençlerin dinamizmini görünce gayretlerinin arttığını belirten Atabek, “Her zaman gençlerimizle istişare ederek yolumuza devam etmek istiyoruz. Böyle güzel bir programda coşkuyla bir araya gelen gençlerimiz tüm yorgunluğumuzu aldı. Gençlerimize teşekkür ediyoruz. Başkan Adayımız Mutlu Işıksu’nun Adapazarı gençleri için çok önemli kazanımlara vesile olacak çalışmalar yapmakta olduğunu biliyorum” dedi.
GENÇLER BUGÜNÜMÜZ
Hayatının her döneminde gençlerle bir arada olduğunu belirten Başkan Adayı Işıksu, “AK Parti’nin çeşitli kademelerinde görev aldığım zamanlarda beraber olduğum arkadaşlarım bunu iyi bilirler. Her zaman her fırsatta ifade ediyorum. Gençler bizim bugünümüz. Önce bugünümüzü daha iyi seviyelere genç kardeşlerimizle birlikte çok çalışarak ulaştırmamız gerekiyor, yarınlar zaten o zaman daha güzel olacaktır. Allah nasip eder ve milletimiz Adapazarı’nın yönetim yetkisini bizlere emanet ederse söz veriyorum, şehrimizi genç arkadaşlarımla birlikte yöneteceğiz.” diye konuştu.İHTİYAÇLARI BELİRLEDİM
Seçim döneminde gençlerin tüm ihtiyaçlarını değerlendirdiklerini belirten Başkan Adayı Işıksu, “Gençlerimizin tüm ihtiyaçlarını ve beklentilerini dikkatle değerlendirdik, onlarla istişare ettik ve sadece Adapazarı’mızın değil tüm şehrin ihtiyacı olarak gördüğümüz projemizin detaylarını belirledik. ADA SAHAF Fikir Sanat Merkezi projemizle Adapazarı inşallah eğitim, kültür, sanat, fikir ve düşüncenin merkezi olacak. Osmanlı ve Selçuklu mimarisine, Adapazarı’nın kültürel ve tarihsel dokusuna uygun motiflerin işleneceği, modern bir anlayışla inşa edilecek. Ders çalışmaya ve kitap okumaya elverişli atmosferiyle başta gençlerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın ilgisini çekecek; eğitim, kültür ve sosyal faaliyetlerin içerisinde yapılabileceği ve 7 gün 24 saat hizmet verecek bir merkezi inşallah Adapazarı’na kazandıracağız.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER