Ak parti bir davadır

Erenler Danışma Meclis Toplantısında konuşan AKP Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, partilerinin bir dava olduğunu belirterek, “Biz de hep birlikte bir nefer gibi davamızı sürdüreceğiz. AK Parti için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız” dedi

Ak parti bir davadır

AKP Erenler İlçe Teşkilatı 61’inci Danışma Toplantısı önceki akşam Erenler Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un da katıldığı toplantıda kürsüye çıkan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, belediyenin yaptığı çalışmalarla ilgili partililere bilgi verdi. Vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak için çalıştığını dile getiren Kılıç, partisinin 18’inci yaşını da kutladı. Kılıç, “Bizde Erenler’e yapacağımız yeni çalışmalarla halkımızın alışmış olduğu AK Parti belediyeciliğine yakışan eserlerle katkı sunacağız. Amacımız hafızalara kazınacak çalışmalara ilçemizde imza atarak Erenler’i şaha kaldırmak” dedi.


LİDERDEN ÖTE
AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ise konuşmasında, “AK Parti bir partiden öte anlam ifade ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da bir liderden öte, bir Genel Başkandan öte bir anlam ifade ediyor. O bir Genel Başkan öte olmasaydı “one minute” çıkışını yapamazdı. Dünya 5’ten büyüktür diyemezdi. Kurulu sömürü düzenine her seferinde çomak sokmaya çalışamazdı. S-400’leri, Türkiye’ye getiremez, nükleer santrallerin temelini atamazdı. Bunlar gibi yapılan hizmetlerin çok daha fazlası var. Bu bir davadır. Biz de hep birlikte bir nefer gibi davamızı sürdüreceğiz. AK Parti için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız. Erenler’de de hizmet olarak üstümüze ne düşüyorsa yapacağız. Şu anda Sakarya’mızın ihtiyacı ne ise gerekli istişareler ile o ihtiyacı karşılamanın gayreti içindeyiz” dedi.
HEDİYELER VERİLDİ
Konuşmaların ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından muhtarlara gönderilen hediyeler taktim edildi. Danışma meclisi, vatandaşlar tarafından iletilen sorun ve taleplerin değerlendirilmesi ile son buldu.

Serkan OK

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2019, 14:59
banner3
YORUM EKLE