Ak Parti'den koordinasyon toplantısı

AK Parti Sakarya Aylık İl Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı İl Başkanlığında; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Milletvekilleri; Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce katılımlarıyla gerçekleşti.

Ak Parti'den koordinasyon toplantısı

Dört oturumda gerçekleşen toplantıda; AdapazarıPamukovaArifiye ve Akyazı ilçelerindeki yerel çalışmalar hakkında birer faaliyet sunumu gerçekleştirerek, ilçelerin gelecek projeksiyonu, projeleri ve sürdürülen çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

“DURMAK YOK, DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Toplantıyı değerlendiren AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever; yerel yönetimlerdeki faaliyetler, devam eden projeler ve ilçelerdeki yatırımları ele aldıklarını belirterek: “Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte aylık mutat bir şekilde gerçekleştirdiğimiz koordinasyon ve değerlendirme toplantısında bu ay ilçe belediyelerimizin faaliyet sunumları için bir araya geldik. Adapazarı, Pamukova, Arifiye ve Akyazı ilçelerimiz ile ilçelerimizin çalışmaları, yatırımları ve devam eden projelerini değerlendirdik. Bu tarz istişare ve değerlendirme toplantılarında yakaladığımız uyum ve koordinasyon çalışmalarımıza ışık tutuyor. Sakarya’mızın meselelerini iş birliği içerisinde değerlendirme fırsatı buluyoruz. İnşallah hep birlikte şehrimizin gelişim ve değişimine daha fazla odaklanacağız. Durmak yok, daha çok çalışacak, daha çok gayret göstereceğiz. Rabbim; gayretimizi, azmimizi ve hizmetimizi artırarak devam ettirsin, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi. Karşılıklı görüş alışverişi ile devam eden toplantı, yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi.

banner3
YORUM EKLE