AK Parti Sakarya’da 7 kongre ertelendi

Kovid-19 salgınında vaka ve vefat sayılarının tırmanışa geçmesiyle birlikte AK Parti, kongrelerini ileri bir tarihe ertelerken, Sakarya’da da 7 kongre koronaya takıldı

AK Parti Sakarya’da 7 kongre ertelendi

sakaryayenihaber.com-Serkan OK

‘İnandığın yolda yürü’ sloganıyla 7’nci olağan kongre sürecine başlayan AK Parti Sakarya İl Başkanlığı, şu ana kadar 16 ilçede ilçe başkanlık ve ilçe gençlik kolları ile 12 ilçede, ilçe kadın kolları kongresini tamamladı. Tüm dünyada etkisini sürdüren kovid-19 salgınında vaka ve vefat oranları tekrardan tırmanışa geçince AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, kongrelerin ileri bir tarihe ertelendiğini geçtiğimiz gün duyurdu.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Kongrelerin ertelenmesiyle birlikte 21 Aralık’ta yapılması planlanan AK Parti Sakarya İl Başkanlığı’nın kongresinin yanı sıra AK Parti Erenler, Pamukova, Hendek ve Taraklı Kadın Kolları kongreleri, AK Parti İl Kadın ve İl Gençlik Kolları kongreleri de ertelendi. Kongreler ertelenirken teşkilatlarda AK Parti Erenler, Pamukova, Hendek ve Taraklı İlçe Kadın Kolları, AK Parti İl Kadın ve İl Gençlik Kolları kongreleri için çalışmalar sürüyor. Kongrelerin ne zaman yapılacağı ise salgının seyrine göre belirlenecek. AK Parti Sakarya İl Başkanlığı’nda faaliyetler kovid-19 salgını nedeniyle online üzerinden gerçekleşiyor. Şu ana kadar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz başta olmak üzere birçok AK Partili, koronaya yakalandığı için tedavi sürecini evde tamamlıyor. 

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2020, 16:42
banner3
YORUM EKLE