banner67

AK Parti’den istifa etti

Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ile yaşadıklarıyla bir dönem gündemde geniş yer bulan AK Partili Şebnem Arapoğlu partisinden istifa etti.

AK Parti’den istifa etti

AK Parti Sapanca delegesi olan Şebnem Arapoğlu istifa dilekçesini teşkilata verdi. Arapoğlu’nun siyaset arenasının içinde kalmak istediği bilinirken istifa sonrası başka bir partiye geçip geçmeyeceği henüz öğrenilemedi.

İSTİFA DİLEKÇESİ

Şebnem Arapoğlu’nun Sapanca ilçe Başkanlığına verdiği istifa dilekçesi şöyle;  Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilmek üzere, Sapanca AK Parti ilçe Başkanlığına 2014’ten beri aktif olan Adalet ve Kalkınma Partisi üyeliğimden istifa ediyorum” dedi.

HATİPOĞLU İLE YAŞADIĞI SIKINTILAR NEDENİYLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Şebnem Arapoğlu’nun istifa sonrası hangi siyasi parti çatısı altında yoluna devam edeceği merak ediliyor. Şebnem Arapoğlu 2019 yılının son dönemsinde AK Parti il Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ile yaşadığı sıkıntılar nedeniyle gündeme gelmişti. Arapoğlu partisi tarafından disipline sevk edilmişti. Arapoğlu süreçte birlikte görev yaptığı Başkan Hatipoğlu’nu savcılığa şikayet etmişti. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2021, 23:12
YORUM EKLE