AK Partili Çamlı, Engin Özkoç için bunları söyledi

İmajı, tavırları ve açıklamalarıyla dikkat çeken AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç hakkında sert ifadeler kullandı

AK Partili Çamlı, Engin Özkoç için bunları söyledi

sakaryayenihaber.com - 

Yayıncı Adem Metan, bir süre önce youtube kanalında başladığı röportajlar serisine AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı ile devam etti. Metan, Milletvekili Çamlı'nın konuşması, ifadeleri, tarzının diğer siyasilerden öne çıktığına dikkat çekti. Milletvekili Çamlı da bunların oluşmasında yetiştiği ortamın önemine dikkat çekti. Çamlı kendini anlatırken; "İstanbul Fatih'te durmaya direniyorum. Buranın verdiği ister ismez bir şey oluyor. Biraz da evin içindeki iklimde, anne babanın ikliminde geçmişe saygı, ecdada saygı, hürmet... Onları anlamak gibi bir iklim de varsa böyle bir şey oluyor demekki yani. Samimi arkadaşlardan o yönde geri dönüşler oluyor" dedi. 


SAKARYA'NIN YÜZ KARASI
Milletvekili Çamlı konuşmasının devamında CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'a değindi.

Mart ayında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik sözlerinin ardından Özkoç'u topa tutan Çamlı, yine ağır sözler söyledi. Ahmet Hamdi Çamlı; "Mecliste de Sakaryalı bir tane var. Zavallı diyeyim yani... O da bu memleketin çocuğu. Aynı nüfus kağıdını taşıyoruz ama maksadında vatan, millet olmayan bir tane zavallı var ya... Sakarya CHP Milletvekili... Ben uyum. Bir kötü halim yok. Tercih değil fıtrat kardeşim. Şekillenmemde, mahallemde... Çünkü fıtratımda benim; Allah'a, Resulüne aykırı bir şey yok. Halimiz bu... O Sakarya'nın yüz karası o adama da mecliste bir cevap vermiştim" ifadelerini kullandı. 

Çamlı'nın Özkoç hakkındaki açıklamaları Adem Metan röportajının 6. dakikasında başlıyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 10:54
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selim
Selim - 1 ay Önce

Ahmet Hamdi bey gerçekten çok farklı bir kişilik. Engin özkoç hakkında dediklerine ise yorum yapmayacağım