AKP BÜYÜKŞEHİR ADAYI SEÇİM ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ: 31 MART BAYRAM 
GÜNÜ OLACAK

Müteahhitlerle bir araya gelen AKP Büyükşehir Adayı Ekrem Yüce, “Seçimler için sahadayız. Milletimizle kucaklaşıyor, gönüllere dokunuyoruz. 31 Mart ülkemiz ve tüm gönül coğrafyamız için bayram günü olacaktır” dedi

AKP BÜYÜKŞEHİR ADAYI SEÇİM ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ: 31 MART BAYRAM 
GÜNÜ OLACAK

EKONOMİ VURGUSU
AKP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Müteahhitler Birliği üyeleriyle bir araya geldi. AKP Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu ve AKP İl Başkanı Yunus Tever’in de katıldığı toplantıda konuşan SMB Başkanı Murat Bayrak, 15 Temmuz darbe girişiminde vatanın yanında olduklarını belirterek, Şimdi de ekonomik bir saldırı girişimi var. 31 Mart’tan sonra ekonominin düzeleceğine inanıyorum” dedi.
MUHALEFETE ELEŞTİRİ
AKP Milletvekili Recep Uncuoğlu ise muhalefeti eleştirerek, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni tartışmaya açıp ülkemizi eski günlerine döndürmek istiyorlar. Biz birlikte en güzel cevabı sandıkta vereceğiz. Şehrimize hizmet aşkıyla çalışacak adaylarımız var” dedi. Milletvekili Atabek, 31 Mart’ta sandıklardan başarıyla ayrılacaklarına inandığını ifade ederken AKP İl Başkanı Tever, “Sakarya 31 Mart’ta yakışanı yapacak” diye konuştu.
SEÇİM İÇİN SAHADAYIZ
AKP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “31 Mart seçimleri için sahadayız. Milletimizle kucaklaşıyor, gönüllere dokunuyoruz. 31 Mart yerel seçimleri ülkemiz ve tüm gönül coğrafyamız için bayram günü olacaktır. Tüm gayretimizle milletimize ve memleketimize hizmet sunmanın derdi ve düşüncesi içerisindeyiz. Samimiyetle, kararlılıkla ve güvenilir bir şekilde hareket edeceğiz. Rabbim beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER