AKP GENEL MERKEZi, 16 İLÇE BELEDİYESİYLE İLGİLİ ANKETLERE BAŞLADI: İLÇE BELEDİYELERİNİ 
VATANDAŞA SORDULAR

AKP Genel Merkezi tarafından ilçe belediye başkanlarıyla ilgili anket çalışması başlatıldı. Ankette vatandaşa belediye başkanını en son ne zaman mahallelerin de gördüğü de soruldu

AKP GENEL MERKEZi, 16 İLÇE BELEDİYESİYLE İLGİLİ ANKETLERE BAŞLADI: İLÇE BELEDİYELERİNİ 
VATANDAŞA SORDULAR

11 İLÇEDE BAŞLADI
AKP Genel Merkezi tarafından Sakarya genelinde ilçe belediye başkanlarıyla ilgili anket çalışması başlatıldı. İlk olarak 11 ilçede başlayan anket çalışmaları ay sonuna kadar tüm ilçelerde tamamlanacak. Kasım ayı içerisinde raporu hazırlanacak anket sonuçları belediye başkanlarının hazırlanan karnelerine eklenecek.
FARKLI YAŞ GRUPLARI
Anketörler önceki gün şehir merkezinde farklı yaş grubu arasındaki seçmenleri seçerek sorular yöneltti. Vatandaşa yöneltilen sorular arasında, belediye başkanını en son ne zaman mahallelerinde gördükleri, başkanın icraatları, iletişim becerileri, seçmende güven oluşturup oluşturmadığı gibi sorular yer alıyor.
İLGİNÇ SORULAR VAR
Vatandaşlar ayrıca anketörlerin kendilerinden ilçelerinin 5 önemli sorununu saymasını istediklerini ifade ederek, en ilginç sorunun ise düğün ve cenaze gibi sosyal olgularda başkanı aralarında görüp görmediği olduğunu vurguladı. Ankette ayrıca belediye başkanının ismi söylenerek çağrıştırdığı kelime de cevap metnine yazıldı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER