AKP İL BAŞKANI SEÇİMLERLE İLGİLİ TEŞKİLAT ÜYELERİNE HEDEF BELİRLEDİ: OYUMUZU ARTIRACAĞIZ

Kaynarca’da partisinin birim başkanlarıyla bir araya gelen AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Belediyecilikte devrim yaptık. Önümüzdeki yerel seçimler için hedefimiz net, oy oranımızı artırarak tüm belediyeleri tekrar almak istiyoruz” dedi

AKP İL BAŞKANI SEÇİMLERLE İLGİLİ TEŞKİLAT ÜYELERİNE HEDEF BELİRLEDİ: OYUMUZU ARTIRACAĞIZ

BİRİM BAŞKANLARI
AKP İl Teşkilatı tarafından Kaynarca’da Birim Başkanları İstişare toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, parti olarak yoğun bir sürece girdiklerini vurguladı. Hizmetlerin anlatılmasında birim başkanlarına büyük görevler düştüğünü vurgulayan Başkan Kılıç, “Kritik bir seçim sürecine giriyoruz. Hizmetleri halka en iyi şekilde iletmek, sahayı ilmek ilmek dokumak zorundayız. Size güveniyoruz” dedi.
TAKİBİNİ YAPIN
Teşkilat üyelerine verilen görevlerin en iyisinin yerine getirilmesi gerektiğini dile getiren AKP İl Başkanı Kılıç, “Başarı muhakkak ki bir ekip çalışması gerektirir. Onun için birimlerinizle ilgili ekipler oluşturun, insanlara sorumluluklar verin ve takibini yapın. Değişik meslek ve eğitim gruplarından insanların bilgi birikim ve tecrübelerinden yararlanın. Kısacası tevazu içerisinde gönülleri yaparak çalışmalarınızı gerçekleştirmeliyiz” dedi.
HEDEF BELİRLENDİ
Partisinin belediyeciliğinin marka olduğunu belirten Kılıç, “AK Parti Belediyeciliği Türkiye’de bir markadır ve bu marka kendini yapmış olduğu hizmetler ile tescillemiştir. Tabiri caizse AK Parti belediyecilikte devrim yapmıştır. Bu sebeptendir ki her yerel seçimde oylarımız artarak devam ediyor. Önümüzdeki yerel seçimler için hedefimiz net, oy oranımızı artırarak tüm belediyeleri tekrar almak istiyoruz” dedi.

AKP Sakarya İl Teşkilatı tarafından Kaynarca’da Birim Başkanları İstişare toplantısı düzenlendi. Toplantıya AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, kadın ve gençlik kolları başkanları, ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı. Toplantıda konuşan İl Başkanı Kılıç, “Birim Başkanları toplantılarımız ile teşkilatımızın birlik ve beraberliğini pekiştiriyor, önümüzdeki mahalli idareler seçim sürecindeki çalışmalar hakkında istişare ve değerlendirme yapma fırsatı buluyoruz” dedi.
SAHADA OLMALIYIZ
Parti olarak yoğun bir sürece girdiklerini vurgulayan Başkan Kılıç, çalışmaların halka anlatılmasında birim başkanlarına büyük görevler düştüğünü söyledi. Başkan Kılıç, “Kritik bir seçim sürecine giriyoruz. AK Parti iktidarı, 16 yıldır bu millete hizmet etmeye kendini adamış durumda. İşte yapılan bu hizmetleri, çalışma ve çabayı halkımıza en iyi şekilde iletmek, sahayı ilmek ilmek dokumak zorundayız. Bu konuda sizlere güveniyoruz. Onun için her birimin çok iyi çalışması ve üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmesi gerekiyor. Zira sizler bu kutlu yürüyüşün dışa açılan yüzüsünüz” dedi. Verilen görevlerin en iyisinin yerine getirilmesi gerektiğini dile getiren Başkan Kılıç, “Başarı bir ekip çalışması gerektirir. Onun için birimlerinizle ilgili ekipler oluşturun, insanlara sorumluluklar verin ve takibini yapın. Değişik meslek ve eğitim gruplarından insanların bilgi birikim ve tecrübelerinden yararlanın. Kısacası tevazu içerisinde gönülleri yaparak çalışmalarınızı gerçekleştirmeliyiz” dedi.
HEDEF BELİRLENDİ
Partisinin belediyeciliğinin ülkemizde bir marka olduğunu vurgulayan Başkan Kılıç, “AK Parti Belediyeciliği Türkiye’de bir markadır ve bu marka kendini yapmış olduğu hizmetler ile tescillemiştir. Tabiri caizse belediyecilikte devrim yaptık. Bu sebeptendir ki her yerel seçimde oylarımız artarak devam ediyor. Biz AK Parti olarak vatandaşlarımızın bize verdiği oyların hesabını vereceğimizi bilerek hareket eden bir siyasi partinin mensuplarıyız. Bu anlayış ile hareket ettiğimiz için her daim Allah’ın izniyle de kazanıyoruz. Önümüzdeki yerel seçimler için hedefimiz net, oy oranımızı artırarak tüm belediyeleri tekrar almak istiyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE