AKP İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANDI

AKP İl Koordinasyon toplantısı, il başkanlığında  AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un başkanlığında yapıldı

AKP İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANDI

AKP İl Koordinasyon toplantısı, il başkanlığında  AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un başkanlığında yapıldı. Toplantıda devam eden ve yapılacak olan projeler ve kentin sorunları konuşuldu.
BELEDİYE HİZMETLERİ
Toplantıya  İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Milletvekilleri; Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce katıldı. Toplantıyı değerlendiren AKP İl Başkanı Yunus Tever, ayda bir kez yapılan toplantılarda Sakarya’nın sağlık, maliye, ulaşım, enerji ve eğitim alanındaki yatırımları, projeleri ile belediyelerin hizmetleri ve İl Teşkilatı’nın yürüttüğü çalışmaları ele aldıklarını söyledi.
YATIRIMLARIN TAKİBİ
Tever; “Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte aylık mutat bir şekilde gerçekleştirdiğimiz Koordinasyon ve Değerlendirme toplantımızı İl Başkanlığımızda gerçekleştirdik. Bu tarz toplantıların son derece verimli  oluyor. Bizler, Sakarya’mızın yatırımlarının takibi ve hayata geçmesi noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Teşkilatlar olarak da yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu manada gerekli tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Ülkemiz ve şehrimiz adına ne gerekiyorsa yapacağız” ifadelerini kullandı.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER