AKP'li Kadınlardan Hayır Kahvaltısı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Hendek İlçe Kadın Kolları ihtiyaçlı ailelere yardım için kahvaltı programı düzenledi.

AKP'li Kadınlardan Hayır Kahvaltısı

AKP Hendek İlçe Kadın Kolları tarafından ilçedeki Osmanlı Çadırında gerçekleşen programa AKP camiası yoğun katılım gösterdi. Katılımcılar arasında; Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, AKP ilçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Önceki Dönem ilçe Başkanı Ali Kemal SOFU, geçmiş dönem kadın kolları Başkanı Emine Tosun ve bir önceki dönem Belediye Başkanı İrfan Püsküllü'nün eşi Dilek Püsküllü, Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun eşi Esra Babaoğlu, Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz, STK Başkanları, AKP'de görev yapmış yöneticiler, AKP Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda hanımefendi katılarak, programa destek verdiler.
İlçe Kadın Kolları Başkanı Bedia Yılkın " Bizler gönül erleriyiz. Bugün Birlik, beraberlik içerisinde dayanışma ve yardımlaşmanın önemine dair mesaj verdiğimizi düşünüyorum... 
Yönetim kurulu üyelerimiz ile ihtiyaçlı ailelere yardım ulaştırabilmek, bir nebzede olsa katkı sağlayabilmek adına dönem dönem kendi imkanlarımız ile kahvaltı programı düzenleyerek, elde ettiğimiz geliri yardıma muhtaç ailelere ulaştırıyoruz. Bu organizasyonda ki en büyük emek hiç kuşkusuz yönetim kurulu üyelerim olan kıymetli dava arkadaşlarım ile bizleri dışarıdan destekleyerek katkı sağlayan gönüldaşlarımızın...Davetimize icabet edip teşrifleri ile bizleri onurlandıran destekte bulunan herkeze şahsım ve yönetimim adına çok teşekkür ediyorum. Allah herkesin niyetini ve hayrını kabul etsin. " dedi.

Sakarya Yenihaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21