AKP'li kadınların kavgası yargıya taşınıyor!

AKP’de kongreler öncesinde kadın kollarında yaşanan tartışma yargıya taşındı. İl Kadın Kolları Başkanı Hatipoğlu, yönetim kurulu üyesi Arapoğlu’nu sahte evrak düzenlemekle suçladı. Arapoğlu da başkan hakkında suç duyurusunda bulundu

AKP'li kadınların kavgası yargıya taşınıyor!

AKP’de kadın kollarında yaşanan tartışmalar yargıya taşındı. İl Kadın Kolları yönetim kurulu üyesi Şebnem Arapoğlu, il kadın kolları başkanı Zehra Hatipoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu. İddiaya göre Arapoğlu, partili kadınlara üzerinde Başkan Yüce’nin imzası bulunan, ‘Benim kadın kolları başkan adayım Şebnem Arapoğlu’dur’ yazılı kağıt gösterdi.
SUÇ DUYURUSU
Kadınlar konuyu AKP İl Başkanı Yunus Tever’e taşıdı. Hatipoğlu olayın doğruluğunu Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye sordu. Yüce ise böyle bir belgeye imza atmadığını ve sahte olduğunu söyledi. Hatipoğlu, Arapoğlu’nu sahte evrak düzenlemekle suçladı. Şebnem Arapoğlu ise Hatipoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu. 
KADINLAR KAVGA ETTİ
Partide konuyu görüşmek için bir araya gelen kadınların kavga ettiği de iddia edildi.Başkan Hatipoğlu iddialar karşısında sessizliğini korurken, karşılıklı suçlamaların devam ettiği kadın kolları için hafta içinde müfettiş görevlendirildiği öğrenildi. Buna göre müfettişin ilimize gelerek taraflarla bir görüşme yapacağı ve raporunu genel merkeze sunacağı belirtildi. 
 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2019, 17:02
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER