AKP'li Yavuz'dan CHP'li Özkoç'a tepki

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'a tepki gösterdi.

AKP'li Yavuz'dan CHP'li Özkoç'a tepki

sakaryayenihaber.com -

İsveç'te koronavirüse yakalanıp, hastanede tedavi edilmeden evine gönderilen Emrullah Gülüşken için Türkiye harekete geçmiş ve ambulans uçakla Gülüşken ve iki çocuğu ülkeye getirilmişti. CHP'li Engin Özkoç da olayla ilgili sosyal medyadan "İsveç’ten hasta getirme olayı da yalan - kurgu çıktı...Reis değil Pinokyo" şeklinde açıklama yapmıştı.

Özkoç'un açıklamasına AKP'li Ali İhsan Yavuz'dan cevap geldi. Yavuz yaptığı açıklamada, "Genç bir kız, babasını kurtarmak için adeta "imdat" diye haykırıyor.Bu haykırış Türkiye'den duyuluyor ve babası özel uçakla Türkiye'ye getiriliyor.Bunun sevincini yaşayacakken bir adam çıkıyor ve yalan üstüne yalan söylüyor.Bu genç kız kardeşimizin ahı kesin tutar bu adamı, kesin" ifadelerini kullandı.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mihriban Mutan
Mihriban Mutan - 6 ay Önce

İNŞALLAH benim ahım tutar bu ALP li Ali ıhsan efendi ...... daniskası sizin yüzünüzden Sakaryalı olmaktan utanıyorum müslümanlıktan da nefret etti diyorsunuz siz kimsiniz ya

SIRADAKİ HABER