AKP'li yöneticiler Sakarya'yı masaya yatırdı 

AKP Sakarya Eylül Ayı Koordinasyon Toplantısı, İl Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda Sakarya'nın meseleleri masaya yatırıldı

AKP'li yöneticiler Sakarya'yı masaya yatırdı 

AKP Sakarya İl Başkanlığı’nda yapılan toplantıya AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, AKP Sakarya Milletvekilleri; Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce katıldı. Toplantıda Sakarya’nın tamamlanan ve devam eden yatırımları ile projeleri, şehrin sorunları, belediyeler, teşkilat çalışmaları ve kongre süreci ele alındı.

Toplantıyı değerlendiren AKP Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, ayda bir kez yapılan toplantılarda Sakarya’nın sağlık, ulaşım, eğitim ve yerel alandaki yatırımları, projeleri ile belediyelerin hizmetleri ve İl Teşkilatı’nın yürüttüğü çalışmaları ele aldıklarını belirterek; “Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte aylık mutat bir şekilde gerçekleştirdiğimiz Koordinasyon ve Değerlendirme toplantımızı bu ayda İl Başkanlığımızda gerçekleştirdik. Bu ay ülkemizin ve şehrimizin gündemiyle ilgili gelişen hadiseleri ve devam eden çalışmaları değerlendirdik. Bizler, Sakarya’mızın yatırımlarının takibi ve hayata geçmesi noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Bu tarz istişare ve değerlendirme toplantılarında yakaladığımız uyum ve koordinasyon çalışmalarımıza ışık tutuyor. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz adına ne gerekiyorsa yapacağız, bundan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu yurtdışında olduğundan dolayı toplantıya katılamadı.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE