AKP - Özkoç polemiği alevleniyor!

CHP'li Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı'na yönelik açıklamalarının ardından AKP'nin Sakarya'daki vizyon isimlerinin Özkoç'a yönelik tepkileri artarak devam ediyor.

AKP - Özkoç polemiği alevleniyor!
banner24

sakaryayenihaber.com

Son olarak Ali İhsan Yavuz, Engin Özkoç hakkında yapılan bir haberi paylaştı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik son eleştirileri AKP'lileri çok kızdırdı. Özkoç'un önce twitter sonra geçtiğimiz hafta sonu yapılan il kongresinde Erdoğan hakkında yaptığı 'enkaz' eleştirilerinin ardından AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve Yunus Tever başta olmak üzere Sakarya'da vizyondaki isimler Özkoç hakkında ağır ifadeler içeren açıklamalar yapmıştı. Son olarak AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz twitter hesabından çok tartışılacak bir paylaşım yaptı.

Yavuz, ATV'nin yayınladığı ve Engin Özkoç'un FETÖ imamı olarak bilinen Mahmut Yeter isimli bir kişi ile birlikte çekilen videosunu yayınladı.  Yavuz video ile birlikte "Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere hepimize çamur atması, gittikçe hırçınlaşması, Hasarlı Okullar,Tank Palet ve benzeri birçok konuda envai çeşit yalanlarla kafaları karıştırmaya çalışmasının sebebini anlıyor musunuz? İddia ediyorum daha da hırçınlaşacak. Çünkü dahası da var" ifadelerini paylaştı. 

AKP'den Özkoç'a yönelik yükselen tepkilerin bu son paylaşımla birlikte devam edeceği anlaşılırken, Özkoç cephesinden de yeni hamleler bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2020, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21